Hledáme specialistu do zákaznického centra v Českých Budějovicích!

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Místo práce
České Budějovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1) Pečujeme jen o stávající klienty banky,

2) jsme pasivní linka,

3) za angličtinu Vám připlatíme,

4) naplánujte si čas podle sebe, podporujeme flexibilitu,

5) 5 týdnů dovolené, sick days a den volna na Vaše narozeniny navíc,

6) stravenky v hodnotě 100,- Kč,

7) 20.000,- Kč v cafeterii, které můžete využít téměř na cokoliv (od nových zubů, přes dovolenou až po sportovní či relaxační akce),

8) kvartální bonusy závislé jen na Vaší práci,

9) Váš rozvoj a kariérní růst nejsou jen slova v inzerátu, ale pravidelné téma Vašich schůzek s manažerem.

10) Protože jsme UniCredit Bank a děláme to, na čem záleží!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě.
Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními.
Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.
ID: 3977000  Datum zveřejnění: 25.9.2020