Obchodník s polštinou

Unipark

Místo práce
Lidická 81, Brno, 60200, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte perfektně polsky i česky?
Láká vás obchod, ale nechcete vnucovat prací prášky neznámým lidem?
Máme pro vás parádní šanci!

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály.

Prožíváme velký úspěch při vstupu na polský trh a hledáme mladého nadšeného obchodníka, který nás proslaví od Cieszyna až po Baltské moře.

Náplň práce:
obchodní jednání s novými klienty
péče o stávající klienty
řízení zakázek po obchodní stránce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
smysluplnou práci (nejsme call centrum ani letadlo)
unikátní produkty
práci v dynamické společnosti
služební auto i k osobním účelům
slušné finanční ohodnocení

Informace o náboru

Místo práce Brno střed + jednání v Polsku.
Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve.

Chcete být součástí Uniparku? Neposílejte nám životopis.
Zavolejte na číslo +420 737 279 783 a domluvte si osobní schůzku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujeme od vás:
osobní autentičnost
polštinu mluvenou i psanou na výborné úrovni + čeština
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
samostatnost a zodpovědnost
ochotu rychle se učit
časovou flexibiltu
schopnost týmové práce

Oceníme:
obchodní zkušenosti
znalost polského trhu
další jazyky na profesionální úrovni (AJ, RJ)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 3254210  Datum zveřejnění: 27.11.2017