Marketingový specialista

Unipark

Místo práce
Lidická 81, Brno, 60200, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít lví podíl na růstu úspěšné společnosti?
Umíte dosahovat výsledků?
Chceme vás!

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály.

Hledáme kreativního zkušeného člověka, který bude řídit marketingové aktivity pro zvýšení úspěchů firmy na trhu.

Náplň práce:
- tvorba a řízení marketingového plánu v návaznosti na firemní cíle
- péče o externisty (grafici, fotografové, programátoři, překladatelé, ...)
- nastavení a řízení rozpočtu pro marketing, průběžná kontrola výsledků marketingu
- zajištění aktivních forem marketingu a PR – účast na soutěžích typu Dřevěná stavba roku, veletrhy, konference, direct e-mailing...
- administrace redakčního systému webu
- dohled nad fungováním Google AdWords a vyhodnocování dat z Google Analytics
- zajištění potřebné firemní grafiky - katalogy, letáky, bannery, polepy aut, vizitky, trička
- organizace průběžného zajišťování fotek a videí
- správa sociálních sítí – Facebook, Linkedin, Pinterest, YouTube

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zkušenost ze zajímavého oboru
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- volnou pracovní dobu
- každoroční firemní víkend na horách
- akční kolektiv
- zajímavé peníze

Informace o náboru

Místo práce BRNO - střed.
Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek.
Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.

Chcete být součástí Uniparku?
Pošlete nám, prosím, životopis na [email protected].
Ozveme se Vám, co nejdříve to půjde.

Pro více informací volejte 737 973 434 (Ing. arch. Michaela Švancarová).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profesní profil:
- mám minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- mám alespoň dvouletou praxi v oboru marketing na podobné pozici
- dokážu uvažovat koncepčně
- mou silnou stránkou je organizace a komunikace
- jsem systematický/á (dokážu si rozvrhnout práci, rozlišit priority, dodržet termín)
- ovládám Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, MS Office, .
- umím se rozhlížet, přijímat nové myšlenky a samostatně přemýšlet

Výhodou:
- řidičský průkaz sk. B
- angličtina na komunikativní úrovni
- záliby korespondující se zaměřením firmy (pohyb, outdoor, lezení, ...)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 3321105  Datum zveřejnění: 27.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou