Obchodník s polštinou

Unipark

Místo práce
Polsko, Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte perfektně polsky i česky?
Láká vás obchod, ale nechcete vnucovat prací prášky neznámým lidem?
Připojte se k nám!

Dokázali jsme proniknout na polský trh a nyní hledáme nadšeného obchodníka, který nás proslaví od Těšína až po Baltské moře.

Náplň práce:
- obchodní jednání s novými klienty
- péče o stávající klienty
- řízení zakázek po obchodní stránce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- rozmanitá práce v zajímavém oboru - záleží nám na tom, aby Vás to bavilo!
- možnost podílet se na směřování společnosti
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- pružná pracovní doba
- zajímavé platové ohodnocení
- služební auto i k osobním účelům

Informace o náboru

Místo výkonu práce se odvíjí od zakázek a schůzek obchodníka, nutno přijet na firmu do Brna cca 2x měsíčně. Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.

Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám životopis a motivační dopis. Ozveme se Vám, co nejdříve to půjde.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- charismatická osobnost
- s polštinou i češtinou na výborné úrovni - psanou i mluvenou
- aktivní řidič
- zodpovědný a samostatný člověk, který se rychle učí
- proaktivní zaměstnanec, který má rád týmovou spolupráci

Výhodou:
- obchodní zkušenosti
- znalost polského trhu
- další jazyky: AJ/NJ/RJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 3459984  Datum zveřejnění: 30.7.2018