Manažer projektant/stavař

Unipark

Místo práce
Lidická 960/81, 602 00 Brno-střed-Veveří, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Manažerské vedení týmu 5-8 projektantů
- Plánování, organizace a finanční řízení všech projekčních zakázek
- Motivace týmu k výkonům
- Účast na obchodních jednáních
- Účast na projektovém managementu až do etapy realizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Rozmanitou práci v zajímavém oboru - záleží nám na tom, aby vás to bavilo!
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce
- Pružnou pracovní dobu
- Přátelský kolektiv mladých lidí
- Kancelář v centru Brna
- Zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

Chcete vést tým mladých projektantů na cestě k úspěchu? Pojďte k nám!

Máte zkušenosti s vedením týmu a baví vás to? Už jste pracovali jako projektant? Umíte dosahovat výsledků a lákají vás výzvy? Rádi Vás přivítáme v kolektivu akčních lidí, kteří staví dobrodružství na klíč!

Místo práce: Brno střed. Občasné výjezdy po ČR a střední Evropě.
Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek.
Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.

Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám životopis a motivační dopis, abychom o vás zjistili co nejvíce!

Pro více informací kontaktujte Markétu Glosovou na email [email protected].

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru
- Praxe v oboru min 5 let
- Zkušenost s vedením týmu
- Znalost kancelářských a projekčních softwarů
- Aktivní přístup a časovou flexibilitu
- Manažerské dovednosti, výborné organizační a komunikační schopnosti
- Aktivní řidič
- AJ na komunikativní úrovni výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 3732270  Datum zveřejnění: 5.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 55 000 Kč/měsíc