Architekt

Unipark

Místo práce
Lidická 960/81, 602 00 Brno-střed-Veveří, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváření studií, návrhy atrakcí a kreativní práce na vývoji našich produktů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- rozmanitou práci v zajímavém oboru - záleží nám na tom, aby Vás to bavilo!
- velmi úzký kontakt s reálným světem na stavbách
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- pružnou pracovní dobu
- akční kolektiv
- zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

Máte chuť podílet se na realizaci unikátních projektů? Pojďte k nám!

Jste kreativní člověk, který nám přinese své nápady a vize? Připojte se ke kolektivu akčních lidí, kteří staví dobrodružství na klíč!
Místo práce: Brno střed. Občasné výjezdy po ČR a střední Evropě.
Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.

Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám životopis a k tomu přibalte projekt, na který jste nejvíce pyšní. Ozveme se Vám, co nejdříve to půjde.

Pro více informací kontaktujte Markétu Glosovou na email [email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

architektura

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli umět:
- projektovat na všech stupních projektové dokumentace (studie, prováděčka, detaily, ...)
- pracovat v programech Autocad, Rhino, Photoshop, InDesign, MS Office
- vzít do ruky tužku a skicovat
- pracovat zodpovědně sám i v týmu
- dodržovat termíny, pracovat systematicky
- rychle se učit a hledat optimální řešení problémů

Výhodou:
- zkušenosti s návrhy dřevostaveb a dřevěných konstrukcí
- praktické zkušenosti ze staveb
- hravost a schopnost dívat se na svět dětskýma očima
- aktivní řidič
- záliby korespondující se zaměřením firmy (příroda, sport..)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 3732292  Datum zveřejnění: 5.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc