Reagujte bez životopisu

Přepážkový pracovník - obchodník

UNIQA pojišťovna a.s.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícdalší odměny za výkon a bonusy, soutěže

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízení komplexního finančního poradentství, pojištění osob, majetku a podnikatelů, doplňkové penzijní pojištění, investice, úvěry. Sdílení kontaktů na stávající i nové klienty vč. účasti na klientských kampaních

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme propracovaný dvouletý adaptační program s nadstandardní materiální i finanční podporou až 850 tisíc . Možnost kariérního růstu. Na potřebné zkoušky Vás připravíme a uhradíme je.
Jsme tým ochotných kolegů připravených Vám vždy podat pomocnou ruku. Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Zaškolíme vás zdarma.
Budete pracovat v týmu zkušených kolegů, kteří se na vás již těší :-).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Finance - finanční poradenství, obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výbornou komunikaci
• Samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci
• Chuť rozvíjet se a učit se stále něco nového
• Snahu najít pro klienta vždy to nejlepší a být pro něj
opravdovým partnerem
• Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a čistý
trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nadnárodní společnost s dlouhou historií

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4492536  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc