Montéri/elektromontéri so znalosťou nemčiny s chuťou cestovať po celom svete

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
SVET, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2800 - 4500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá ponuka pre montérov a elektromontérov, ktorý chcú pocestovať svet :)

- celosvetové montáže letných bobových dráh/šmýkačiek a ich uvedenie do prevádzky
- prípravné montážne práce
- znalosti v elektroobore alebo zváračské znalosti (MAG, zváranie elektrickým oblúkom, elektródy; preukazy uhradí firma)
2-3 mesiace v práci, 3-4 týždne doma (Slovensko)
PLAT: 13,00 Eur brutto/hod.
Diety: az do 150 Eur/ den

Strava, letenky, ubytovanie zabezpečené firmou
nemecká pracovná zmluva a plné sociálne/zdravotné poistenie v nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Montáž letných bobových dráh/šmýkačiek a ich uvedenie do prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Montáž/elektromontáž

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

technická zručnosť
"zdravý sedliacky rozum" :)
radosť pracovať v tíme a ochota cestovať

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.
ID: 3315105  Datum zveřejnění: 22.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2800 - 4500