Práca v sklade (s tovarom pre TK Maxx - móda) pri Köln, Nemecko

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
Bergheim, Nemecko
Termín nástupu
02.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.10€/brutto/hod. + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru podľa objednávok
- etiketovanie
- prežehľovanie
- 2-zmenná prevádzka: 7-15, 15-23 , občas soboty
- príprava tovaru na odoslanie
- Obsluha NZV
- Muži, ženy, študenti
- Nástup možný 2.8. ( pricestovanie 1.8.), resp. 16.08. ( pricestovanie 15.8.)
- ubytovanie zabezpečené, cena cca 300€/ osobu/mesiac - strháva sa až z platu - neplatíte nič vopred - úplné informácie/fotky dostanete vopred mailom.
- zálohy možné po odpracovaní min. 1 týždňa

Nepotrebujete vedieť nemecky - postačuje anglický/ ruský/ poľský jazyk, alebo nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni.
Možnosť prejsť do kmeňového zamestnaneckého stavu priamo pod firmu.
Nemecká pracovná zmluva s odvodmi do nemeckého systému.
!ŽIADNE POPLATKY AGENTÚRE!

Prosím o prvotné zaslanie vášho životopisu na môj mail [email protected]
- ja vás budem následne telefonicky kontaktovať a rada zodpoviem na všetky vaše otázky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- sklad s módou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.
ID: 3720799  Datum zveřejnění: 19.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10 EUR/hod.10€/brutto/hod. + nadčasy