Reagujte bez životopisu

Ste šička/krajčír a ovládate nemecký jazyk? Bavilo by vás šiť prototypy uniform napr. pre políciu ? Máme pre vás miesto pri Deggendorfe!12€ brutto/hod

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
Deggendorf, Nemecko
Termín nástupu
čím najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.+ 6€ cestovné náhrady/ deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiadna klasická megaprodukcia. Jedná sa o zákazníka so sídlom pri Deggendorfe, ktorý šije prototypy uniform pre políciu, letisko a pod. Práca len na jednu zmenu od 07:00 - 17:00. Pokiaľ nie ste z regiónu, vieme vám zabezpečiť ubytovanie v r8diuse do 10km od firmy, ktoré stojí spravidla medzi 300-350€/mesiac. Za každý odpracovaný deň dostanete k vašej mzde príspevok na dopravu vo výške 6€/deň.

-práca na nemeckú pracovnú zmuvu
-kompletné sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie
-kontaktná osoba v slovenskom jazyku
-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Firma sa zaoberá šitím prototypov pre rôzne inštutúcie. Kontrola kvality

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

krajčírstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Auto nevyhnutné na dopravu do práce

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.
ID: 3864172  Datum zveřejnění: 5.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 EUR/hod.