Reagujte bez životopisu

Študenti - brigáda v Nemecku- leto 2022 (pomocný pracovník)

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
Buxtehude, Nemecko
Termín nástupu
04.07.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v sklade so záhradným príslušenstvom.

- práca s ručným skenerom
- kompletizovanie objednávok
- kontrola kvality
- balenie

Hodinová mzda 12 Euro/h + 8 Euro na deň v čistom + zákonom dané príplatky

Časové obdobie: 04.07 - 15.09

Cena za ubytovanie na osobu 200€, ktoré Vám budú odrátané až zo mzdy - nič neplatíte vopred/ ubytovanie v 2-lôžkových izbách v komplet zariadených bytoch pre zvyčajne pre 6 osôb.

V prípade záujmu potrebujeme Váš životopis v nemeckom jazyku a údaj od kedy do kedy môžete pracovať (napr. 01.07 - 15.09)

Brigáda je vhodná aj pre ukrajinských študentov študujúcich na Slovensku. Treba však počítať s dobou do 4 týžňov pre vybavenie formalít.

Uchádzač sa musí prepraviť sám do miesta výkonu práce, cestovné náklady nehradíme.

Vybavíme za vás všetky administratívne záležitosti, na základe ktorých budete, ako študent, oslobodený od platenia odvodov v Nemecku. Z čoho následne vyplýva lepšia čistá mzda.

BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV ZA SPROSTREDKOVANIE !

Informácie o výberovom konaní

- vek min. 18 rokov
- status študenta
- životopis v nemeckom jazyku
- potvrdenie o statuse študenta ( formulár na vyplnenie Vám bude zaslaný e - mailom)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklady rôzneho druhu - DHL, Adidas a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

skladník

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.
ID: 4332970  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac