Finanční ředitel

UniSearch s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční ředitel bude působit na centrále společnosti a bude mít na starosti komplexní finanční strategii pro všechny závody.

Hlavní úkoly:

- Řízení finančního úseku společnosti (účetnictví, plánování, controlling, reporting)

- Řízení finančních toků společnosti

- Dohled nad daňovou a účetní problematikou

- Vytváření systému finančních analýz

- Spolupráce a komunikace s auditory společnosti, s finančním úřadem, s bankami

- Zodpovědnost za nastavení a dodržování finančního plánu společnosti

- Zodpovědnost za včasné zpracování a vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich pravidelný reporting s komentáři a návrhy na opatření

- Vedení týmu podřízených (cca 10)

- Úzká spolupráce s ostatními členy TOP managementu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Zodpovědnou a samostatnou práci

- Práci pro přední společnost v oboru

- Bonusový systém

- 5 týdnů dovolené

- Mobilní telefon

- Notebook

- Služební automobil

- Závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je přední výrobní společnost působící v oblasti železniční dopravy. Se současnými cca 1.000 zaměstnanci je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu.

Klientela společnosti jsou jak české, tak převážně zahraniční (především evropské) společnosti ze soukromého i státního sektoru.

Centrála společnosti se nachází cca hodinu autem z Prahy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil/požadavky na kandidáta:

- VŠ vzdělání ekonomického směru

- Praxe na pozici Finančního ředitele či Finančního manažera, zkušenosti z oblasti auditu výhodou

- Praxe ve výrobním podniku výhodou

- Vynikající znalost účetní problematiky, znalost controllingových nástrojů, zkušenosti s řízením finančních toků společnosti

- Znalost daňové problematiky

- Zkušenost s vedením lidí

- Silná ambiciózní a iniciativní osobnost, odolnost vůči práci pod tlakem

- Zkušenosti s prací v ERP

- Angličtina na úrovni advanced

- Analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.
ID: 3389680  Datum zveřejnění: 15.5.2018