Klientský poradce

UniSearch s.r.o.

Místo práce
Politických vězňů 1272/21, Nové Město, 110 00 Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
fixní mzda + provize, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Menší finanční instituce – úvěrové a spořitelní družstvo v Centru Prahy – hledá nového kolegu/kolegyni do stávajícího týmu poradců.
Praxi vítáme, ale pozice je vhodná i pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v oblasti financí.
Co u nás budete dělat?
· Čeká vás péče o klientelu úvěrového a spořitelního družstva,
· budete s klienty hledat vhodná řešení jejich potřeb v oblastech zhodnocení úspor,
· vést servisní schůzky na pobočce, vyřizovat telefonáty a emaily,
· administrativně zpracovávat jednotlivé obchodní případy,
· obsluhovat pokladnu a bezpečnostní schránky.
Co Vám nabídneme?
· Hlavní pracovní poměr,
· fixní mzdu + zajímavé provize,
· systém vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců,
· možnost kariérního růstu,
· balíček firemních benefitů,
· práci v menším a přátelském kolektivu.
Co požadujeme od vhodného kandidáta?
· Umět komunikovat s klientem tak, aby se u nás cítil příjemně,
· být zodpovědný a pečlivý,
· mít energii a chuť do práce,
· umět práci s PC (Word, Excel),
· mít středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou.
Doplňující informace
· Pracoviště: Praha 1
· Nástup: ihned/dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy, prémie, Stravenky, Dovolená 5 týdnů, 4 dny sick days, Multisport, Angličtina, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Regulovaná finanční instituce, která se zabývá oblastí náboru depozit a poskytování firemních úvěrů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod, finance výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.
ID: 3667390  Datum zveřejnění: 14.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: fixní mzda + provize, bonusy