Stabilná práca vo výrobe, oprava plastových bedničiek - Veľká Británia. Dlhodobá práca.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Winsford - Veľká Británia, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
6.31 - 6.86 GBP/hodina, po 12. týždňoch sa mzda zvyšuje na 6,68 GBP v hrubom na hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou budú pomocné práce vo výrobe plastových bedničiek určených na
distribúciu do obchodných reťazcov, a to najmä:
- asistencia pri lisovacích strojoch
- produkcia plastových debničiek /skladanie, zatĺkanie plastových častí a pod./
- manipulácia s paletami a s tovarom od 2 - 25kg
- vykladanie a nakladanie tovaru na a z paliet
- balenie plastových produktov, baliacich produktov, kartónov, kartónových krabíc
- výroba, balenie skladacích boxov (kontajnerov - krabíc)
- výroba, skladanie pevných paletových kontajnerov, rôznych plastových paliet, prepraviek a zásobníkov na nápoje
- výroba a balenie rôznych certifikovaných nádob, tácok a iných obalových materiálov
Ďalšie informácie o práci:
- pracuje sa priemerne 48 hodín/týždenne a viac - momentálne máme avizovaný veľký počet nadčasov /možnosť pracovať aj 6 dní v týždni po 12 hodinách/
- práca na zmeny:
ranná 07:00 - 19:00
nočná 19:00 - 06:00
* zmeny môžu kolovať, čo znamená, že môžete pracovať aj cez víkendy a voľno máte v týždni
- školenie zabezpečené zdarma
- celoročná práca (dlhodobý kontrakt)

- možnosť komunikovať v slovenskom jazyku
- bývate v domčekoch tzv. share-house asi 5-6 ľudia so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a záhradou. Domy sú jednoducho zariadené, máte tam všetko potrebné vybavenie (práčka, chladnička, šporák, posteľ, skriňa). V domoch väčšinou bývajú Slováci a Česi, niekedy sa môžete stretnúť aj s inými národnosťami

- transport priamo z letiska/autobusovej stanice zabezpečený
- možnosť spoločného stravovania (zabezpečená kantína)
- pomoc so zakúpením letenky a spolupráca počas celého pracovného pobytu
- nárok na 20 dní platenej dovolenky za 1 rok
- možnosť zostať vo Veľkej Británii dlhodobo
- poistenie hradené zamestnávateľom podľa britskej legislatívy
- možnosť vrátenia daní pri odchode z krajiny
- BEZ POPLATKOV AGENTÚRE

Vaše životopisy v anglickom jazyku posielajte na email [email protected]
Taktiež Vás pozývame na bezplatné informačné stretnutie, kde Vám bude detailne vysvetlená pracovná ponuka a pracovné podmienky. Najbližšie organizujeme stretnutia v mestách :

05.9.2014 - Poprad
10.9.2014 - Žilina
12.9.2014 - Bratislava
17.9.2014 - Košice
24.9.2014 - Nitra

Ak sa stretnutia nemôžete zúčastniť, radi sa s Vami dohodneme individuálne a ponuku Vám vysvetlíme telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Budete pracovať pre spoločnosť, ktorá ponúka svojím klientom rýchle, efektívne a spoľahlivé služby v oblasti poskytovania dočasných aj trvalých zamestnancov. Hlavným cieľom spoločnosti je spokojnosť klientov ako aj umiestnených kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka (schopnosť dohovoriť sa na mierne pokročilej úrovni)
- chuť dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
- precíznosť a zmysel pre detail
- motivácia pracovať
- preferencia veku do 40rokov

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1815299  Datum zveřejnění: 28.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.31 - 6.86 GBP/hodina, po 12. týždňoch sa mzda zvyšuje na 6,68 GBP v hrubom na hod.