Ponúkame zaujímavú prácu vo Švédsku v nákupných centrách pre asistentky predaja. Bez poplatkov agentúre!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Štokholm alebo Goteborg, Zahraničie - ostatné, Švédsko
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1700 - 2500 € v čistom mesačne (v skúšobnej dobe). Najúspešnejší pracovníci zarobia do 4,000 Eur mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Universal Consulting Vám ponúka vynikajúcu príležitosť ako si skvele zarobiť a pracovať pre luxusnú značku v okolí Štokholmu!

Pozrite si krátke video o nábore:

Úspešný tím ľudí pracujúcich dlhodobo pre túto značku dosiahol skvelé výsledky a aj vďaka nim spoločnosť expanduje a prijíma nových kolegov.

Ak stále váhate, možnosť preveriť si referencie od už umiestnených uchádzačov, ktorí pre spoločnosť pracujú!

Kozmetika Gratiae sa dobre predáva po celom svete v prestížnych obchodných domoch. Značka získala ocenenie Beauty Awards 2016 a pýši sa najmä tým, že obsahuje prírodné výťažky z rastlín a jej zložkou sú aj diamanty, zlato alebo zafíry.

Mzdové podmienky:
- maximálna mzda nemá limit - závisí od Vašej šikovnosti
- v praxi zarábajú noví kolegovia počas skúšobnej doby 1700 - 2500,- Eur v čistom . - najšikovnejší kolegovia zarobia aj 4000 Eur v čistom.

• možnosť preplatenia letenky už po 3och odpracovaných mesiacoch
• prvý mesiac ubytovania máš zdarma (preplatí ho zamestnávateľ)
• zamestnávateľ Ti zaistí zdarma transport po Tvojom príchode z letiska
• transport z/do práce je tiež prvý mesiac zdarma
• bezplatné zaškolenie zamestnávateľom, aby si bol/a v práci čo najlepšia
• zamestnávateľ Ťa bude motivovať, aby si pre neho pracoval čo najdlhšie

V prípade záujmu o prácu nám pošli Tvoj životopis v anglickom jazyku spolu s aktuálnou fotografiou na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

• Tvojim zamestnávateľom bude spoločnosť, ktorá distribuuje prestížnu kozmetickú značku Gratiae Organic Beauty of Nature vo Švédsku
• Kozmetika sa predáva celosvetovo a vo Švédsku najmä v regióne Štokholm
• Tím pracovníkov tvoria mladí, úspešní ľudia
• Spokojnosť zamestnancov je pre zamestnávateľa kľúčová
• Viac na http://gratiaecosmetics.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dynamická osoba (preferencia 18-28 rokov), ktorá má skúsenosti s predajom, propagáciou, hostessingom, či v kozmetických službách
• dôležitá je motivácia a chuť začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí
• priateľská, komunikatívna a otvorená osobnosť s pozitívnym prístupom k práci a k ľuďom
• schopnosť pracovať pod stresom a dosahovať vytýčené ciele

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3175334  Datum zveřejnění: 31.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1700 - 2500 € v čistom mesačne (v skúšobnej dobe). Najúspešnejší pracovníci zarobia do 4,000 Eur mesačne.