Zažite leto v raji a zarobte si pri tom! Pracuj v 5* Top letovisku GrandResort Limassol na prekrásnom Cypre ako čašník/čka, barman/ka!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Limassol, Cyprus
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl 2018
od 600 € v čistom (kandidáti bez skúseností), od 700€ v čistom (kandidáti so skúsenosťami, dohoda možná), plus ubytovanie a strava ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Universal Consulting exkluzívne hľadá hotelový personál pre GrandResort - TOPKA medzi pät hviezdičkovými hotelmi na Cypre.

Cyprus - more a pláže, zábava a nočný život. Miesto, ktoré ľudia milujú.

Práve teraz prebieha nábor pracovníkov na pozíciu čašník/čašníčka, barman/barmanka.

Mzda a zaradenie teda závisí od Vašich skúseností a samozrejme aj požiadaviek.

Dĺžka zamestnania:
- 6 mesiacov (od konca apríla do 31.10.2018)

Pracovná doba:
Pracuje sa 8 hodín denne. Budete pracovať 6 dní v týždni a jeden deň budete mať voľno.
Mzda:
- 600 € v čistom, ak nemáte skúsenosti s danou prácou
- od 700 € v čistom, ak máte skúsenosti na pozícií (pokiaľ ste kvalifikovaní, mzda je vecou dohody)

Ubytovanie:
- zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA
- ubytovanie v apartmánoch vzdialených 5 minút pešej chôdze od hotela
- ubytovanie je po dvoch na izbe
Strava:
- strava je zabezpečená ZDARMA (raňajky, obedy, večere) a to 7 dní v týždni!
- stravovanie prebieha v hotelovej reštaurácií určenej pre personál hotela

- príjemné prostredie, priateľská atmosféra
- vyzdvihnutie z letiska ZDARMA
- poskytnuté zaškolenie zamestnávateľom
- podpora zamestnávateľa, ako aj našej spoločnosti počas celého pobytu
- sociálne a zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom (odporúčame však uzatvoriť komerčné pripoistenie z dôvodu špecifického sociálneho systému na Cypre)

V prípade záujmu o uvedenú prácu nám pošlite Váš životopis V ANGLICKOM JAZYKU spolu s FOTOGRAFIOU celej postavy a Vaším skype ID (meno na skype) na email [email protected].

Zamestnávateľ nás v prípade veľkého množstva záujemcov plánuje v marci navštíviť . V prípade záujmu o účasť na nábore Vás radi uvidíme!
V opačnom prípade Vám zorganizujeme skype pohovor priamo so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

GrandResort patrí medzi najlepšie päť hviezdičkové hotely na Cypre. Nachádza sa v prekrásne upravených tropických záhradách, na nádhernej pláži v oblasti Amathus v letovisku Limassol.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- pre zamestnávateľa je najdôležitejšia motivácia a zodpovednosť k práci
- znalosť anglického jazyka na stredne pokročilej úrovni (B1) je podmienkou, znalosť nemeckého alebo ruského jazyka je veľkou výhodou
- skúsenosti na pozícii, o ktorú sa uchádzate sú výhodou, no nie nutnosťou
- príjemné vystupovanie
- ochota vycestovať do zahraničia
- kandidát nesmie mať tetovanie na viditeľnom mieste

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3292755  Datum zveřejnění: 23.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 600 € v čistom (kandidáti bez skúseností), od 700€ v čistom (kandidáti so skúsenosťami, dohoda možná), plus ubytovanie a strava ZDARMA