Hľadáme hotelových animátorov do Chorvátska!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Chorvátsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne
3 200 KUNA mesačne v hrubom plus bonus 1 000 KUNA. Čistá mzda 4000 KUNA mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sympatických, otvorených a motivovaných ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k práci s ľuďmi. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s organizovaním rôznych podujatí (športových, charitatívnych, zábavných programov nie len pre dospelých, ale aj pre deti… ). Môžu byť aj skúsenosti s opatrovaním detí, účasť na táboroch, dobrovoľná výpomoc, organizovanie športových, tanečných alebo speváckych súťaží, fitness inštruktori, zumba, joga alebo aerobic inštruktori a pod. Ak sa venujete akémukoľvek športu, aj to môže byť pre Vás plusom.

Nástupy sú priebežné. Na túto pracovnú pozíciu nevieme umiestniť spoločne páry, prípadne skupinky kandidátov.

Momentálne sú voľné miesta pre všetky typy animátorov:

- športový, tanečný, fitness animátor, joga animátor, aerobic animátor, detský animátor a ďalšie...

Animátor sa stará o zábavu ľudí počas ich pobytu v hoteli. Môžete pracovať na rôznych postoch ako animátor (športový, tanečný, hudobný, detský). Ak ste k ľuďom prívetivý, usmievavý, ochotný počúvať a odpovedať na všetky otázky, ste náš ideálny kandidát.

- príjemné prostredie, priateľská atmosféra
-možnosť zdokonaliť sa v angličtine
-možnosť stráviť sezónu pri mori a ešte si aj zarobiť
-výhodné podmienky – veľkú časť Vášho zárobku si ušetríte, keďže ubytovanie aj stravu máte ZDARMA
nízke vstupné náklady

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Našim klientom je spoločnosť s 20ročnými skúsenosťami v oblasti náborovania pracovníkov, ktorá každý rok obsadzuje animátorov do luxusných hotelových sietí svojich klientov po celom Chorvátsku, Thajsku a Vietname. Politika zamestnanosti, systematické vzdelávanie a možnosti, ktoré spoločnosť ponúka svojim zamestnancom (mimo sezónu napr. práca v exotických destináciách) ju označuje ako najžiadanejšieho zamestnávateľa v oblasti cestovného ruchu v Chorvátsku!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (B1)
- veľkou výhodou je znalosť francúzskeho a ruského jazyka
- ďalšou výhodou je znalosť talianskeho a nemeckého jazyka
- akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s organizovaním podujatí, súťaží, účasť na táboroch (ako vedúci), hostessing, a pod. (aj vo voľnom čase, brigádne).
- príjemné vystupovanie, sympatická a empatická osobnosť
- niektoré hotely neakceptujú tetovania a piercing na viditeľných miestach
- preferencia prirodzeného vzhľadu (nevýrazné nechty, nie príliš veľa make upu,...)
- ochota vycestovať do zahraničia a schopnosť adaptovať sa iným podmienkam

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3315968  Datum zveřejnění: 17.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3 200 KUNA mesačne v hrubom plus bonus 1 000 KUNA. Čistá mzda 4000 KUNA mesačne.