Poď pracovať do mestečka Burnley ako skladník/čka - so základmi Angličtiny, dobré referencie, výhodný plat! Zvýšenie mzdy už od apríla!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burnley (v blízkosti Manchestru), Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7.83 - 8.75 GBP v hrubom/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná možnosť vycestovať do Veľkej Británie a pracovať pre jednu z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností, ktorá získala cenu Fashion Awards!

V Universal Consultingu hľadáme šikovných ľudí (muži, ženy, páry aj skupinky) na pomocné práce v sklade s oblečením, bižutériou a doplnkami.

Prečo si vybrať práve túto ponuku?
- dostatočný počet pracovných hodín
- meetingy našej spoločnosti so zamestnávateľom na týždennej báze (informácie z prvej ruky)
- žiadne zbytočné administratívne úkony
- jednoduchý spôsob ako získať prácu
- rýchle obsadenie a potvrdenie termínu do práce
- kompletný servis Universal Consultingu od A po Z
- slovensky hovoriaci koordinátor priamo na mieste
- práca je vhodná pre mužov, ženy i pre páry
- práca s ubytovaním
- i bez praxe
Vašou úlohou bude bežná práca v sklade:
- vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia,
- práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát),
- práca s balíkmi od 2-25 kg,
- vykladanie a nakladanie vozíkov,
- používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov, balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie, kontrola skladu-vyžaduje sa presnosť a precíznosť
- práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď.,

Vaše výhody:
* vzhľadom k dostatku pracovných hodín - možnosť dobrého zárobku
* možnosť kariérneho rastu
* training program
* zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
* príjemná pracovná atmosféra
* pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska
* v prípade Vášho záujmu Vám pomôžeme s ubytovaním a vyzdvihnutím z letiska

Zvýšenie mzdy už od apríla!

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na e-mail: [email protected].

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich svetových
spoločností a zaraďuje sa medzi módnych lídrov svojej generácie.
V roku 2015 získala ocenenie Fashion Awards 2015. Spoločnosť predstavuje kombináciu špičkového dizajnu a prijateľnej ceny. Riadi sa základnou filozofiou: neberie módu a život príliš vážne. Ak si rád v móde o krok vpred alebo uznávaš jednoduchosť, si na správnom mieste. Neustále dopĺňanie zásob, nové módne kolekcie každý týždeň, jednoducho móda v plnej svojej kráse.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivácia pracovať vo Veľkej Británii a v sklade
- znalosť anglického jazyka na základnej úrovni
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3327925  Datum zveřejnění: 6.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.83 - 8.75 GBP v hrubom/hodina