Grécko a grécke ostrovy - pracuj ako pomocník v kuchyni! Aj bez praxe!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 867 Eur/brutto + ubytovanie a strava ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí chcú stráviť čas pri mori, spoznať novú krajinu, zdokonaliť sa v angličtine a spojiť prácu so zábavou!Ak si chcete užiť letnú sezónu na niektorom z prekrásnych gréckych ostrovov, či na gréckej pevnine a popritom si ešte zarobiť, ste na správnom mieste.

Práve teraz prebieha nábor pracovníkov na pozíciu pomocný pracovník do kuchyne/ pomocný kuchár na sezónnu prácu do rôznych reštaurácií a hotelov.

Vašou úlohou bude najmä:
- udržiavanie čistoty kuchyne
- pomocné práce v kuchyni
- umývanie riadu
- dodržiavanie pokynov nadriadeného
- dodržiavanie štandardov

Dĺžka zamestnania:
- na letnú sezónu - min. do septembra 2018!
- niektoré pozície sú dlhodobé aj po ukončení sezóny

Pracovná doba:
Pracuje sa zvyčajne okolo 8 - 9 hodín denne (niekedy bude potrebné ostať v práci dlhšie), a to cez deň alebo večer (až do noci), alebo časť zmeny cez deň a časť večer. Budete pracovať 6 dní v týždni a jeden deň budete mať voľno.

Mzda:
Mzda závisí od Vašich vedomostí, skúseností a pozície.
Zvyčajne sa pohybuje od 800 Eur v čistom za mesiac. Avšak plat závisí od konkrétneho zamestnávateľa a pozície.

- príjemné prostredie, priateľská atmosféra

Ubytovanie:
- ubytovanie ZDARMA

Strava:
- strava ZDARMA

V prípade záujmu o prácu nám pošlite Váš životopis v anglickom jazyku, skype user name (skype ID), fotografiu tváre a fotografiu celej postavy.

(V ponuke máme aj iné pozície, pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš klient hľadá ľudí pre viacero zamestnávateľov (hotely, reštaurácie, bary, pekárne). Konkrétny hotel, resp. reštauráciu Vám ponúkne, ak prejdete prvým kolom výberového procesu. Väčšinou sa snažíme napasovať Vám ponuku, ktorá vyhovuje aj Vašim požiadavkám. t.zn. že v ponuke máme teraz viacero voľných miest na pozíciu pomocný pracovník do kuchyne/pomocný kuchár, ale podmienky práce sa môžu trocha odlišovať. Informácie o podmienkach konkrétnej pozície sa dozviete ešte pred podpisom zmlúv.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (A2)
- príjemné vystupovanie
- ochota vycestovať do zahraničia

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3393757  Datum zveřejnění: 18.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 867 Eur/brutto + ubytovanie a strava ZDARMA