Práca skladníka pre významnú logistickú spoločnosť Rhenus v Holandsku!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Tilburg, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď, nástupy sú každý týždeň
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1820 Eur/Brutto/mesiac ( závisí od počtu odpracovaných hodín a veku kandidáta), mzda od 10,50 Eur brutto/h, príplatku za soboty 125% , nedele 150%, plus 8% holiday money (cca vo výške 13.teho platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rhenus Group zamestnáva vo svojich 610 pobočkách v 40. krajinách 29.000 pracovníkov!

Pokiaľ máte záujem o prácu v silnej a stabilnej spoločnosti, práve teraz máte príležitosť.

Pre Rhenus hľadáme kandidátov, ktorí majú záujem o dlhodobú prácu (nie brigádu na 2-3 mesiace).

Zamestnávateľ vie aktuálne vzhľadom k charakteru práce umiestniť iba mužov.

O akú prácu ide?

+ práca v sklade, kde sa pripravujú na distribúciu produkty pre zvieratá ( jedlo a príslušenstvo pre rôzne domáce zvieratá)

Pozície: prijímanie objednávok, vykonávanie kontrol kvality, príprava objednávok na odoslanie,...

+ Mzda podľa veku (20 rokov - €8,09 , 21 rokov - €9,14/h, 22 rokov a viac - €10,50/h)
+ Holiday money 8% (vo výške cca 13.teho platu)
+ Príplatku za soboty 125% , nedele 150%
+ Môžete si budovať kariéru
+ Môžete pracovať dlhodobo
+ Seriózny zamestnávateľ
+ Dobré pracovné podmienky

V prípade Vášho záujmu nám zašlite prosím Vás životopis na [email protected] a my Vám určite odpovieme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Rhenus je významná inovatívna logistická a distribučná spoločnosť, ktorá pôsobí v 40.tich krajinách a zamestnáva 29.000 pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ zamestnávateľ vie aktuálne umiestniť vzhľadom charakteru práce iba mužov
+ záujem o dlhodobú prácu - nie je možné zamestnať študentov na krátkodobú brigádu
+ zodpovednosť
+ anglický jazyk - mierne pokročilá úroveň (schopnosť komunikácie)
+ flexibilita
+ výška minimálne 160 cm

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 16-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
ID: 3462453   Datum zveřejnění: 2.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1820 Eur/Brutto/mesiac ( závisí od počtu odpracovaných hodín a veku kandidáta), mzda od 10,50 Eur brutto/h, príplatku za soboty 125% , nedele 150%, plus 8% holiday money (cca vo výške 13.teho platu)