Lešenári do Nórska. Výborné platové podmienky.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
dohodou
214.87 NOK brutto/hodina. Nadčasy preplatené extra sa pohybujú medzi 50% -200%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná nemecká spoločnosť Bilfinger Industrial Services, pôsobiaca aj na nórskom trhu ponúka výbornú pracovnú príležitosť pre lešenárov s platným lešenárskym preukazom a pracovnými skúsenosťami min. 5 rokov.
Spoločnosť ponúka kariérne možnosti, kvalifikované školenia a umožní Vám stať sa skutočným profesionálom na medzinárodnej úrovni.

Naplň práce:
Montáž a demontáž lešenia pre chemické a energetické zariadenia, rafinérie. Práca vykonávaná v exteriéri objektov, treba počítať s prácou vo výškach, často s ťažko prístupnými objektmi práce a s rôznymi klimatickými podmienkami.

Pracovný čas:
40 hodín týždenne, 8 hodín denne (s prestávkou 30 minút) + nadčasy

Základná zložka mzdy:
214.87 NOK brutto/hodina (potrebný platný lešenársky preukaz a prax min. 5 rokov).
Nadčasy preplatené extra sa pohybujú medzi 50% -200%.
Ide o nástupnú mzdu, ktorá sa bude zvyšovať na základe Vašich skúseností a výkonu.

- kvalifikované školenia hradené zamestnávateľom
- neustále vzdelávanie a získanie nových kvalifikácií
- budete pracovať na nórsku pracovnú zmluvu
- 5 týždňov dovolenky + štátne sviatky
- finančná podpora na ubytovanie po dobu 6 mesiacov
- pracovné a ochranné pomôcky zabezpečené zamestnávateľom

V prípade záujmu, prosím zašlite zivotopis v anglickom jazyku na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Bilfinger Industrial Services je popredným medzinárodným poskytovateľom priemyselných služieb.Spoločnosť pôsobí predovšetkým v regiónoch kontinentálnej Európy, severozápadnej Európe, severnej Amerike a na Strednom východe. S 36 000 zamestnancami dodržiava najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
- lešenársky preukaz a prax min. 5 rokov
- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať za prácou na min. 2 roky

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3463136  Datum zveřejnění: 3.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 214.87 NOK brutto/hodina. Nadčasy preplatené extra sa pohybujú medzi 50% -200%.