Skladník na dvojitom hĺbkovom VZV pre DHL v Belgicku.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
2200-2285 EUR/mesiac, +príplatky za nadčasy, sviatky, víkendy+ 160-200 Eur mesačne voucher na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie dvojitého hĺbkového vysokozdvižného vozíka.
Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom.
Typ tovaru, s ktorým sa bude pracovať sú potraviny.
Vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu.
Zásobovanie a dopĺňanie tovaru.

* 160-200 Eur mesačne voucher na stravu
* Dobré ubytovanie (počiatočne náklady hradí zamestnávateľ, Vašu rentu 80 Eur týždenne Vám strháva zo mzdy)

* Práca pre stabilného zamestnávateľa DHL
* Mzda na týždennej báze (vždy vyplatená včas!)
* Maximálna podpora zamestnávateľa v krajine

* Dlhodobá práca.
* Pracuje sa priemerne 39 hodín týždenne.
* Pomoc so zakúpením letenky a spolupráca počas celého pracovného pobytu
* Poskytnutá pracovná uniforma.
* Práca v medzinárodnom kolektíve

* Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a príručku ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj poskytnutie všeobecných informácií, ktoré je nutné vybaviť si pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny.

* V prípade záujmu, zašlite prosím Váš životopis na emailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Belgická personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje prácu v oblastiach ako logistika, výroba, transport a priemysel. Prioritou tejto spoločnosti je spokojnosť zamestnancov a plná podpora zamestnávateľa.

DHL, pre ktorého budete pracovať pôsobí v oblasti dopravy a logistiky viac ako 25 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- držiteľ platnej licencie VZV - W1
- skúsenosť na dvojitom hĺbkovom VZV minimálne 3 mesiace
- záujem pracovať v Belgicku minimálne 9 mesiacov
- zodpovednosť pri výkone práce
- flexibilita, pracovné nasadenie
- schopnosť dohovoriť sa po anglicky
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3463139  Datum zveřejnění: 3.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2200-2285 EUR/mesiac, +príplatky za nadčasy, sviatky, víkendy+ 160-200 Eur mesačne voucher na stravu