Rakúsko: Práca v mäsozávode. Bez znalosti jazyka!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mzda 21700€ netto/ročne + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska.
Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého, kto má záujem.
Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Aká bude Vaša pracovná náplň?
Mäsiar na porážke:
Náplňou práce bude prvotná úprava porazeného dobytka. Sťahovanie z koží, vyberanie a triedenie vnútorností, krájanie, porcovanie mäsa a podobne.
Vykosťovač na rozrábke:
Náplňou práce je vykosťovanie o mäsa.
Porážač dobytka.

Nástup: ihneď/dohodou
Pracovné ohodnotenie: 21700 Eur netto ročne

- 13. a 14. plat
- lokácia práce vzdialená iba 3 hodiny jazdy autom od Bratislavy
- možnosť stravovania na pracovisku, raňajky a obed za cenu 2 Eurá denne
- zamestnanecká zľava na mäso a mäsové výrobky
- spokojní zamestnanci
- garantovaný pracovný čas
- možnosť zvýšenia mzdy na základe pracovných výsledkov
- asistencia s plánovaním cesty
- pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
- dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti nemeckého jazyka
- práca na hlavný pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na emailovú adresu:
[email protected]

Prípadne nás kontaktujte telefonicky alebo nás navštívte osobne a dohodnite si s nami ďalší postup.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Prvotriedna kvalita, absolútna spoľahlivosť a inovatívne myslenie
a udržateľné opatrenia boli kľúčom k úspechu porážky
a rezania viac ako 40 rokov.
Všetky tieto vlastnosti významne determinujú spoluprácu s našim klientom.

Rakúski zákazníci a zákazníci z celého sveta (podiel vývozu
približne 50%) oceňujú vyššie uvedené a mnoho ďalších výhod
z rodinnej firmy nášho klienta s viac ako 500 zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

-pracovné skúsenosti s úpravou, porážkou
a vykosťovaním mäsa
- výučný list výhodou
- znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
- zamestnávateľ aktuálne preferuje mužov
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia
- zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 16-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín
ID: 3477611   Datum zveřejnění: 24.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   mzda 21700€ netto/ročne + nadčasy