Vodiči C+E pre medzinárodnú alebo vnútroštátnu dopravu. Top zamestnávatelia, mzda 2800 - 4000 Eur netto mesačne. (Holandsko)

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Holandsko, Luxembursko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2800 - 4000 Eur netto mesačne, závisí od klienta, Vašich skúsenosti, kvalifikácie (ADR), plus ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov nákladných áut pre klientov ako Schipol (letisko) Amsterdam, spoločnosti Nabuurs, Bakkersland, Albert Heijn, Cornellisen a pre iné, silné a stabilné spoločnosti v Holandsku. Môžete si vybrať, či chcete jazdiť medzinárodne (Nemecko, Benelux, niekedy Francúzsko), vnútroštátne, alebo pracovať na turnusy.

Nepracuje sa vo dvojiciach, ale len samostatne.

Základne jednotlivých klientov sú napr. v mestách: Amsterdam, Moerdijk, Ede, Terneuzen, The Hague , Rotterdam, Nieuwegein, Nijmegen, Tilburg, Oss a iné...

Prácu zabezpečíme každému, kto má prax minimálne 1 rok. (Niektorí klienti dokonca vedia zamestnať aj čerstvých absolventov VP C+E). V základoch sa musíte dohovoriť po anglicky, nemecky, alebo holandsky.

Vaša pracovná náplň:
- Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci Holandska, alebo medzinárodne.
- Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
- Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
- nakladanie a vykladanie tovaru

- možnosť pracovať pre veľké stabilné spoločnosti
- atraktívne mzdy
- niektorí klienti ponúkajú kurzy holandského jazyka
- možnosť dlhodobej práce
- maximálna podpora zamestnávateľa
- zabezpečené ubytovanie
- preplatená dovolenka
- poistenie
- školenia a tréningy
- zvýšenie mzdy

Pokiaľ hľadáte prácu v Holandsku ako vodič kamiónu, ponúkame Vám veľké pracovné možnosti.
Pošlite nám Váš životopis na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá je expertom na zamestnávanie vodičov kamiónov a pracovníkov logistiky. Personál zamestnáva u viac ako 42 transportných a logistických spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- flexibilita
- VP C+E
-znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na
komunikatívnej úrovni
- ADR výhoda
- ideálne: prax minimálne 1 rok
- vyžaduje sa vlastný automobil

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 16-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

ID: 3482363   Datum zveřejnění: 31.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2800 - 4000 Eur netto mesačne, závisí od klienta, Vašich skúsenosti, kvalifikácie (ADR), plus ubytovanie