Vodiči C+E pre medzinárodnú alebo vnútroštátnu dopravu. Top zamestnávatelia, mzda 2800 - 4000 Eur netto mesačne. (Holandsko)

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Holandsko, Luxembursko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
2800 - 4000 Eur netto mesačne, závisí od klienta, Vašich skúsenosti, kvalifikácie (ADR), plus ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov nákladných áut pre klientov ako Schipol (letisko) Amsterdam, spoločnosti Nabuurs, Bakkersland, Albert Heijn, Cornellisen a pre iné, silné a stabilné spoločnosti v Holandsku. Môžete si vybrať, či chcete jazdiť medzinárodne (Nemecko, Benelux, niekedy Francúzsko), vnútroštátne, alebo pracovať na turnusy.

Nepracuje sa vo dvojiciach, ale len samostatne.

Základne jednotlivých klientov sú napr. v mestách: Amsterdam, Moerdijk, Ede, Terneuzen, The Hague , Rotterdam, Nieuwegein, Nijmegen, Tilburg, Oss a iné...

Prácu zabezpečíme každému, kto má prax minimálne 1 rok. (Niektorí klienti dokonca vedia zamestnať aj čerstvých absolventov VP C+E). V základoch sa musíte dohovoriť po anglicky, nemecky, alebo holandsky.

Vaša pracovná náplň:
- Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci Holandska, alebo medzinárodne.
- Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
- Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
- nakladanie a vykladanie tovaru

- možnosť pracovať pre veľké stabilné spoločnosti
- atraktívne mzdy
- niektorí klienti ponúkajú kurzy holandského jazyka
- možnosť dlhodobej práce
- maximálna podpora zamestnávateľa
- zabezpečené ubytovanie
- preplatená dovolenka
- poistenie
- školenia a tréningy
- zvýšenie mzdy

Pokiaľ hľadáte prácu v Holandsku ako vodič kamiónu, ponúkame Vám veľké pracovné možnosti.
Pošlite nám Váš životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá je expertom na zamestnávanie vodičov kamiónov a pracovníkov logistiky. Personál zamestnáva u viac ako 42 transportných a logistických spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- flexibilita
- VP C+E
-znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na
komunikatívnej úrovni
- ADR výhoda
- ideálne: prax minimálne 1 rok
- vyžaduje sa vlastný automobil

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3482363  Datum zveřejnění: 31.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2800 - 4000 Eur netto mesačne, závisí od klienta, Vašich skúsenosti, kvalifikácie (ADR), plus ubytovanie