Stolári/montéri okien/pokladači parkiet v Nemecku. Mzda 2150-2250€! Bez poplatku agentúre!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
cca 2150-2250 Eur netto mesačne, možnosť individuálnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných stolárov, montérov okien, či pokladačov podláh s praxou do Nemecka. Náš klient má voľné pracovné pozície v rôznych lokalitách, čiže ak ovládaš nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a máš prax na pozícií, o ktorú sa uchádzaš, tak neváhaj a ozvi sa nám!

Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu.

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom (250 - 450€ / mesiac - táto čiastka sa strháva zo mzdy)
- dlhodobá práca
- čistá mesačná mzda 2150€ -2250€ netto (pri odrobení cca 160h/mesiac) + možné nadčasy za 25% príplatky, diéty na prenocovanie a cesty za rodinou. Možnosť vyššieho zárobku je ponúknutá skúseným pracovníkom.
- týždenné vyplácanie záloh
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- podpora zo strany zamestnávateľa - v slovenskom i českom jazyku!

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v nemeckom alebo slovenskom jazyku s podrobne rozpísanou praxou na pozícií, o ktorú sa uchádzate (firma, odpracované roky, náplň práce…) a aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax na pozícií, o ktorú sa uchádzate
- vlastný automobil a VP. B výhodou
- samostatnosť
- chuť pracovať v Nemecku
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3483563  Datum zveřejnění: 3.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 2150-2250 Eur netto mesačne, možnosť individuálnej dohody