Práca v sklade / Operátor/operátorka výroby v Nemecku. Výborné platové podmienky, nástupy dohodou!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
každý týždeň
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
9,50€ - 12,50€ brutto/ hodina + príplatky a extra platené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do výrobných spoločností a skladov v Nemecku.
Môže sa jednať o kumulované pozície.

+ Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
+ Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie + uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
+ Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
+ Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
+ Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest. (pokiaľ máte VZV)
+ práca pri linke/za pásom a podobne

+ dobrá mzda
+ zabezpečené ubytovanie
+ podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
+ zálohy možné
+ môžete si spraviť kurz VZV na mieste

Hľadáte prácu v Nemecku? Pracovné ponuky máme v mnohých skladoch
Zašlite nám Váš životopis v nemeckom jazyku na [email protected] Určite sa Vám ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výber pre prácu v skladoch a vo výrobe v Nemecku máme naozaj veľký.

Pre prácu v Nemecku potrebujete:
+ dohovoriť sa po nemecky (úroveň A2, B1), písanie nie je dôležité
+ skúsenosti v sklade/výrobe sú výhoda
+ zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia
+ licencia VZV a VP výhoda
+ práca vhodná pre mužov aj ženy

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 16-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

ID: 3492601   Datum zveřejnění: 14.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   9,50€ - 12,50€ brutto/ hodina + príplatky a extra platené nadčasy