Hľadáme šikovných pokrývačov striech do Holandska. Mzda 2300 Eur/ Netto + 8% holiday money

Universal Consulting s.r.o.

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
17,25 Eur/Brutto/hodina+ 8% holiday money+ nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnávateľ hľadá šikovných pokrývačov.
Prácu ponúkame pracovníkom, ktorí už majú s touto činnosťou skúsenosti.
Pri 40 odpracovaných hodinách týždenne môžete zarobiť 2300 Eur/ Netto + 8% holiday money (pri nadčasoch môže byť mzda vyššia)
Kandidáti musia byť zruční a fyzicky zdatní. Ideálne by mali mať prax a zručnosť so stavaním striech minimálne 1 rok.
Zamestnávateľ poskytne hneď v prvý deň zaučenie.
Možnosť pracovať na turnusy ale aj na dlhodobo.
Lokality: Ede, Leersum, Wageningen, Nieuwegein, ....

- možnosť práce na turnusy (6-7 týždňov sa pracuje, 1 týždeň voľno) ale aj na dlhodobo
- garantované pracovné hodiny (40-45 hodín týždenne)
- 2 týždňová dovolenka počas Vianočných sviatkov
- ubytovanie ZDARMA
- stabilná práca
- nástup možný po dohode ihneď

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu v anglickom jazyku na: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 41 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je veľká stabilná personálna spoločnosť, ktorá ponúka lukratívne zamestnania v rôznych oboroch. Aktuálne hľadáme pokrývačov striech.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- požadovaná prax minimálne 1 rok
- znalosť anglického jazyka
- vlastné auto výhodou
- zodpovednosť, flexibilita
- dobrý fyzický stav (ide o fyzicky ťažkú prácu pri
vysokom tempe)
- presnosť a dôslednosť pri práci

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 16-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

ID: 3514435   Datum zveřejnění: 12.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17,25 Eur/Brutto/hodina+ 8% holiday money+ nadčasy