Montéri pneumatík do Nemecka na 6 mesiacov, i dlhodobo! Aj bez praxe i bez jazyka!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Neufahrn bei Freising, Nemecko
Termín nástupu
dohodou, ihneď
9,49 Eur brutto/h + 20,00 Eur paušálny poplatok netto na deň, čistá mzda (priemer za mesiac) 1400 Euro- 2000 Eur mesačne, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta spoločnosť Hendricks v Nemecku hľadáme pracovníkov na montáž a demontáž pneumatík.

Prácu ponúkame pracovníkom, ktorí už majú s touto činnosťou skúsenosti, ale aj tým, ktorí túto skúsenosť nemajú. Potrebné len vyučenie v odbore. Musia byť však zruční a fyzicky zdatní. Ideálne by mali mať prax a zručnosť s montážou v inom odvetví.
Zamestnávateľ poskytne zaučenie i kurz nemeckého jazyka.

Jedná sa o prácu na pol roka ale je možnosť dohodnúť sa na dlhodobej práci.

Náplň práce:

- montáž, demontáž avyvažovanie sezónnych pneumatík na osobných automobiloch
- vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
- starostlivosť o pneumatiky - čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na -
nasledujúcu sezónu
-dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce, hygieny a životného
prostredia
- zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

- Mzda: 9,49 Eur brutto/h + 20,00 Eur paušálny poplatok netto na deň, čistá mzda (priemer za mesiac) 1400 Euro- 2000 Eur mesačne, v závislosti od skúseností kandidáta
- garantované pracovné hodiny (40-50 hodín týždenne) ,od pondelka do piatku od 7:00 do 15:30 v sezóne do 17:30 (aj v piatok)
- 2 týždňová dovolenka počas Vianočných sviatkov
- práca pre stabilnú nemeckú spoločnosť

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu v nemeckom jazyku na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je veľká stabilná nemecká personálna spoločnosť, ktorá ponúka lukratívne zamestnania v rôznych oboroch. Aktuálne pracovníkov do veľkého pneuservisu hľadáme pre klienta Hendricks.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- základná znalosť nemeckého jazyka/anglického jazyka na úrovni A1
- požadovaná prax alebo skúsenosť s montážou všeobecne
- VP skupiny B
- dobrý prístup k práci a priateľský ku klientom a
zákazníkom
- dobrý fyzický stav (ide o fyzicky ťažkú prácu pri
vysokom tempe)
- presnosť a dôslednosť pri práci
- časová flexibilita a pracovné nasadenie

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3515000  Datum zveřejnění: 12.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,49 Eur brutto/h + 20,00 Eur paušálny poplatok netto na deň, čistá mzda (priemer za mesiac) 1400 Euro- 2000 Eur mesačne, v závislosti od skúseností kandidáta