Elektrikári do Nemecka. Možnosť skvelého zárobku! Bez poplatku agentúre!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
cca 2150-2300 Eur netto mesačne, možnosť individuálnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov s praxou do Nemecka.
Náš klient má voľné pracovné pozície v rôznych lokalitách. Pre tohto klienta hľadáme ľudí so znalosťou nemeckého jazyka na úrovni B1 (komunikatívna nemčina), no máme možnosť i pre kandidátov bez znalosti nemeckého jazyka!

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom (250 - 450€ / mesiac - táto čiastka sa strháva zo mzdy)
- dlhodobá práca
- čistá mesačná mzda 2150€ -2300€ netto (pri odrobení cca 160h/mesiac) + možné nadčasy za 25% príplatky, diéty na prenocovanie a cesty za rodinou. Možnosť vyššieho zárobku je ponúknutá skúseným pracovníkom.
- týždenné vyplácanie záloh
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- podpora zo strany zamestnávateľa - v slovenskom i českom jazyku!

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v nemeckom s podrobne rozpísanou praxou na pozícií elektrikára (firma, odpracované roky, náplň práce…) a aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.11.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax na pozícií, o ktorú sa uchádzate
- vlastný automobil a VP. B výhodou
- samostatnosť
- chuť pracovať v Nemecku
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 16-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda

ID: 3520386   Datum zveřejnění: 19.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   cca 2150-2300 Eur netto mesačne, možnosť individuálnej dohody