Elektrikári do Nemecka, Holandska alebo Belgicka. Možnosť skvelého zárobku! Bez poplatku agentúre!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
cca 2000-2300 Eur netto mesačne, možnosť individuálnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov s praxou do Nemecka, Holandska alebo Belgicka.
Náš klient má voľné pracovné pozície v rôznych lokalitách. Pre tohto klienta hľadáme ľudí so znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni B1 (komunikatívna nemčina alebo angličtina), no máme možnosť i pre kandidátov do Nemecka bez znalosti nemeckého jazyka na slovenskú pracovnú zmluvu!

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (čiastočne hradené zamestnancom)
- dlhodobá práca
- čistá mesačná mzda 2000€ -2300€ netto (pri odrobení cca 160h/mesiac) + možné nadčasy za 25% príplatky, diéty na prenocovanie a cesty za rodinou. Možnosť vyššieho zárobku je ponúknutá skúseným pracovníkom.
- týždenné vyplácanie záloh
- práca na nemeckú, holandskú alebo belgickú pracovnú zmluvu
- podpora zo strany zamestnávateľa - v slovenskom i českom jazyku!

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku s podrobne rozpísanou praxou na pozícií elektrikára (firma, odpracované roky, náplň práce…) a aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícií, o ktorú sa uchádzate
- vlastný automobil a VP. B výhodou
- samostatnosť
- chuť pracovať v Nemecku, Holandsku alebo Belgicku
- schopnosť komunikovať v nemeckom alebo anglickom jazyku

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3556953  Datum zveřejnění: 10.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 2000-2300 Eur netto mesačne, možnosť individuálnej dohody