Hľadáme Zváračov a Zámočníkov do Rakúska za výhodných platových podmienok ! (2900 Eur netto+ ubytovanie zdarma, 13.-14.ty plat)

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
2,900 Eur netto + ubytovanie + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných Zváračov s praxou do Rakúska so znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka.

Mzda môže byť vyššia aj nižšia, závisí od Vašich skúseností.

* Zhotovenie a zváranie zábradlí, oceľových konštrukcií, schodísk a ďalších v súlade s technickou dokumentáciou
* Práce na komerčných a priemyselných budovách
* Údržba a opravy
* Dodržiavanie noriem kvality a bezpečnosti
* Zváranie ťažkej oceľovej konštrukcie
* Zváranie pomocou zváracích robotov

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- dlhodobá práca
- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- 5 týždňov platená dovolenka
- 13 a 14. plat

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s podrobne rozpísanou praxou na pozícií, o ktorú sa uchádzate (firma, odpracované roky, náplň práce…) a aktuálnym telefónnym číslom na e-mail [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našimi klientmi sú stabilné personálne spoločnosti v Rakúsku, ktoré sa špecializujú na umiestňovanie kvalifikovaných pracovných síl.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícií, o ktorú sa uchádzate
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- vlastný automobil a VP. B výhodou
- samostatnosť
- chuť pracovať v Rakúsku
- flexibilita, pracovné nasadenie
- dôslednosť

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3581722  Datum zveřejnění: 18.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2,900 Eur netto + ubytovanie + 13. a 14. plat