Práca pre chyžné na slnečnom Cypre! Strava a ubytovanie zdarma, mzda 800€ netto + tringelty! So základmi angličtiny!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Cyprus
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od apríla 2019 + dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 € v čistom + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Universal Consulting hľadá ľudí, ktorí chcú spoznať novú krajinu, zdokonaliť sa v angličtine a spojiť prácu so zábavou!
Práve teraz prebieha nábor pracovníčok na pozíciu chyžná na prácu do hotelov na prekrásnom Cypre - lokalita Ayia Napa!

Náplň práce:

- upratovanie hotelových izieb a k nim patriacich priestorov
- vykonávanie bežných činností spadajúcich pod prácu chyžného/nej – vysávanie, - umývanie okien, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, menenie posteľnej bielizne, čistenie sociálneho zariadenia
- dodržiavanie pokynov nadriadeného
- dodržiavanie hotelových štandardov

Dĺžka zamestnania:
- do konca letnej sezóny, tj do 31.10.2019

Pracovná doba:
Pracuje sa zvyčajne okolo 9hodín denne, z toho je 30 minút prestávka

Mzda:
- 800 Eur v čistom za mesiac + tips (750€ netto/mesiac + 50€ netto za každý odpracovaný mesiac do konca sezóny - bonus je vyplatený po skompletizovaní sezóny)

Ubytovanie:
- poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA

Strava:
- strava je počas práce zabezpečená ZDARMA 3x denne

- príjemné prostredie, priateľská atmosféra
- sociálne a zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom
- Universal Consulting je Vám k dispozícií i počas Vášho pobytu

V prípade záujmu o prácu nám pošlite nasledovné na e-mail [email protected]:

- životopis v anglickom jazyku (prax na pozícií chyžnej/upratovačky musí byť uvedená v CV)
- Vašu fotografiu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naším klientom je personálna spoločnosť pôsobiaca na Cypre, ktorá sa orientuje na zamestnávanie v oblasti hotelových a gastronomických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- prax na pozícií chyžná, upratovačka a podobne.
- základná znalosť anglického jazyka podmienkou
- znalosť ruského jazyka výhodou
- príjemné vystupovanie
- ochota vycestovať do zahraničia

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3620372  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 € v čistom + tringelty