Írsko: Pomocný pracovník v mäsozávode. Bez praxe, bez znalosti AJ a bez poplatku agentúre. Ubytovanie zabezpečené!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
9,8 - 14,7 EUR/hod.9,80€ brutto/hodina + nadčasy: 14,70€ brutto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre zamestnávateľa, ktorý sa riadi heslom:
„Tým, čo robí našu spoločnosť vynikajúcou, sú naši ľudia. Práca každého z nich je dôležitá pre nich samotných i pre úspech spoločnosti.“

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Írska - Ballyhaunis.

Zamestnávateľ, ktorý získal rôzne ocenenia - ponúka veľa možností a príležitostí na školenia a kariérny postup pre každého, kto má záujem.

Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Viac o práci nájdete tu:

Aká bude Vaša pracovná náplň?
- na začiatku sa vykonávajú jednoduché pomocné práce (krájanie, orezávanie, balenie, nakladanie mäsa na pás), neskôr máte možnosť kariérneho rastu (zaučíte sa na prácu s nožom)
- úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je rýchla v tempe na linke.

Nástup: nástupy možné priebežne
Pracovné ohodnotenie: 9,80€ brutto/hodina
nadčasy: 14,70€ brutto/hod

- spokojní zamestnanci
- garantovaný pracovný čas
- na prevádzke k dispozícii slovenská koordinátorka
- asistencia s plánovaním cesty
- pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
- možnosť zvýšenia mzdy na základe odporúčania od nadriadeného
- mzda vyplácaná týždenne
- dobrý zárobok + možnosť vrátenia daní
- práca na hlavný pracovný pomer a írsku zmluvu

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na emailovú adresu:
[email protected]

Prípadne nás kontaktujte telefonicky alebo nás navštívte osobne a dohodnite si s nami ďalší postup.

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient je držiteľom viacerých ocenení za odvedenú kvalitnú a efektívnu prácu.

Spoločnosť, bola založená v roku 1980 ako malá rodinná firma. Odvtedy sa vyprofilovala na jedného z najväčších dodávateľov, ktorá sa zaoberá spracovaním hovädzieho a jahňacieho mäsa. Svoje výrobky dodáva do viac ako 40 krajín sveta. Akutuálne má svoje pobočky, v Írsku, Anglicku, Nemecku, Holandsku, Francúzsku, Španielsku, Poľsku a inde.

Váš budúci zamestnávateľ má bohatú ponuku produktov: vykostené aj nevykostené mäso, čerstvé a aj mrazené hamburgerové placky, ale aj jedlá určené na zohriatie a mnoho iných. Spracúva sa len prvotriedne mäso z dobytka a jahniat od domácich farmárov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- výhodou sú pracovné skúsenosti s úpravou mäsa(napr. domácimi zabíjačkami, prácou na výrobnej linke, práca s nožom ako kuchár, pracovník v sklade) - NIE VŠAK PODMIENKA!
- znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
- zamestnávateľ aktuálne preferuje mužov
- preferovaný vek 20 – 45 rokov
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia
- chuť pracovať v zahraničí dlhodobo
- zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce
- čistý register trestov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3671333  Datum zveřejnění: 17.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,8 - 14,7 EUR/hod.9,80€ brutto/hodina + nadčasy: 14,70€ brutto/hodina