Mäsiari - vykosťovači, porážači do Anglicka, bez znalosti anglického jazyka, ubytovanie zabezpečené, nízke vstupné náklady.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
1 250 - 2 500 EUR/mesiacPlný úväzok. Mzda od 7,83 GBP - 15,49 GBP brutto za hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Anglicka.
Zamestnávateľ ponúka veľa možností a príležitostí na kariérny postup pre každého, kto má záujem.
Hľadá kvalifikovaných mäsiarov , avšak poskytuje príležitost i kandidátom s praxou a skúsenosťami bez výučného listu.
Hlavným kritériom pre kariérny postup je precízna a usilovná práca.

Aká bude Vaša pracovná náplň?

Vykosťovač na rozrábke.
• Orezanie výrobku podľa špecifikácie zákazníka
• Práca v chladenom prostredí
• Pracovné znalosti špecifikácií zákazníka
• Použitie nožov alebo iných zariadení na rezanie a orezávanie mäsa
• Orezanie tuku a membrány z vybraných kusov mäsa podľa špecifikácie
zákazníka
• Vkladanie produktu do zásobníkov a posielanie ho do obalovej oblasti
• Zabezpečiť efektívnu produkciu tým, že pracujete ako tím
• Dodržiavať zdravotné a bezpečnostné a hygienické normy v súlade s firemnými
pravidlami a predpismi.

Porážač dobytka.
• Vykonať všeobecné povinnosti podľa požiadaviek
• Udržovať rýchlo sa rozvíjajúce prostredie v súlade s výrobnými potrebami
• Pracovať s manažérom a tímom na dosiahnutie cieľov oddelenia
• Zabezpečovať, aby sa dosiahli špecifikácie zákazníka a spoločnosti
• Pracovať v čistom prostredí, zabezpečiť, aby ste vždy pracovali v čistote a aby ste sa uistili, že bude dokončená výroba.
• Vyššie uvedené nie je vyčerpávajúci zoznam povinností a zodpovedností tejto pozície, ale má za cieľ poskytnúť všeobecný prehľad o stanovisku.
Nástup: ihneď/dohodou

- nízke vstupné náklady
- spokojní zamestnanci
- rýchly kariérny rast
- pekné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- garantovaný pracovný čas
- možnosť zvýšenia mzdy na základe pracovných výsledkov
- asistencia s plánovaním cesty
- pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
- dlhodobý kontrakt
- práca na hlavný pracovný pomer

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Náš klient je jednou z najlepších 5 priemyselných agentúr pre nábor pracovníkov v Spojenom kráľovstve. Dodáva dočasných a stálych zamestnancov do štyroch kľúčových odvetví vrátane logistiky, výroby a odpadového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-pracovné skúsenosti s úpravou, porážkou
- výučný list
-Znalosť anglického jazyka výhodou nie však podmienkou.
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia
- zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3677451  Datum zveřejnění: 24.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 250 - 2 500 EUR/mesiacPlný úväzok. Mzda od 7,83 GBP - 15,49 GBP brutto za hodinu