Pomocný pracovník do Severného Írska. Bez znalosti anglického jazyka. Nízke vstupné náklady.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Northern Ireland, Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
1 580 - 2 370 EUR/mesiacod 1580 do 2370 € brutto/mesačne + príplatky za nadčasy, sviatky...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov (muži, ženy, páry, skupinky) do výrobných spoločností po celom Severnom Írsku :

(môžete pracovať pre spoločnosti ako: Avondale, Dailybake, Gilfresh, Howell House, Irwins, Loughshore Veg., Macneice, McCulla Transport, Willowbrook Foods Killinchy, Willowbrook Foods Newtownards, Wilsons Country)

Jedná sa o jednoduché práce vo fabrikách spojené s výrobou a balením potravín.
( Šalátov, Zeleniny, Pečiva, Ovocia )

Ďalšie informácie o práci:
- dlhodobá práca (práca na dobu neurčitú)
- garantovaný počet hodín na týždeň + atraktívne nadčasy
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v blízkosti práce - hradené až zo mzdy! (čím sa znižujú Vaše náklady na vycestovanie na minimum).
- motivujúci zárobok (možnosť nadčasov)

Základná mzda ( od 25 rokov ) je od 8,21£ / hodinu ( možnosť pracovať 40-60 hodín týždenne )
Základná mzda ( pod 25 rokov ) je od 7,70£ / hodinu ( možnosť pracovať 40-60 hodín týždenne )

- Bezplatnú prepravu z letiska
- Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- Podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- Mzda vyplácaná týždenne na účet
- Universal Consulting Vám bude k dispozícií i po Vašom vycestovaní

Zašlite nám prosím Váš životopis na email [email protected].
Po obdržaní Vášho životopisu Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalitný personál na jednotlivé prevádzky v rámci Severného Írska.
(Avondale, Dailybake, Gilfresh, Howell House, Irwins, Loughshore Veg., Macneice, McCulla Transport, Willowbrook Foods Killinchy, Willowbrook Foods Newtownards, Wilsons Country)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť AJ výhodou, nie však podmienkou !
- Ochota dlhodobo žiť a pracovať vo Veľkej Británií
- Precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- Ochota pracovať nadčasy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3723253  Datum zveřejnění: 23.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 580 - 2 370 EUR/mesiacod 1580 do 2370 € brutto/mesačne + príplatky za nadčasy, sviatky...