Hľadáme skladníkov do Holandska do skladov Ceva a Syncreon. Výborné platové podmienky. Muži, ženy, páry.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
10,38 - 10,75 EUR/hod.10,38- 10,75 €/hod brutto + 8% holiday money (mzda závisí od skladu v ktorom budete pracovať)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, kontrola skladových zásob, etiketovanie, práca pri páse, práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady.

Zamestnávateľ poskytuje 75€ na prepravu do Holandska ( Pokiaľ zotrváte u zamestnávateľa viac ako 5 týždňov budú Vám preplatené náklady na vycestovanie až 75€. )

stabilná práca
práca pre mužov, ženy aj páry
nízke vstupné náklady
doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
nástup možný ihneď

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám posielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Stabilná holandská personálne agentúra ktorá pôsobí na trhu od roku 2000. Zaoberá sa najmä vyhľadávaním zamestnancov do oblastí výroby a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
zodpovednosť, flexibilita
čistý register trestov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3791586  Datum zveřejnění: 21.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10,38 - 10,75 EUR/hod.10,38- 10,75 €/hod brutto + 8% holiday money (mzda závisí od skladu v ktorom budete pracovať)