Skladník, balič v skladoch a fabrikách v Holandsku. ( Michael Kors, Apotheka, Syncreon, Ceva, Ingram).

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, aj každý týždeň počas novembra, decembra 2019
10 - 15,36 EUR/hod.10,00 - 15,36 € brutto/hod v závislosti od prevádzky + 8 % holiday money

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich overených klientov v Holandsku hľadáme na jednotlivé prevádzky ľudí so znalosťou angličtiny na úrovni A2 - C1. Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať ako aj na krátkodobo tak aj dlhodobo. Zamestnanie zabezpečíme každému, kto má aspoň základnú znalosť anglického jazyka (A2). Hľadáme zamestnancov do prevádzok s kozmetikou, značkovým oblečením a elektronikou.

Pre prácu v Ceva a Syncreon, prispieva zamestnávateľ na dopravu do Holandska (75€).

Obsadzujeme ľudí na rôzne pracovné pozície: skladník, balič, operátor, vodič vysokozdvižného vozíka. Môže sa jednať aj o kumulované pozície.

Aká bude Vaša náplň práce?
- práca v sklade
- príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- práca s ručným skenerom

Nástup do práce možný ihneď a tiež aj počas mesiacov december a január.

Mzda:
- počas dennej zmeny 10,00 - 10,75 €/brutto + 8% holiday money (cca 13.ty plat)
- príplatky (nočné, víkendy) môžu byť až do výšky 15,38 €/brutto

Na konkrétnu prevádzku budete zaradený podľa Vašich požiadaviek a tiež požiadaviek zamestnávateľa.

- stabilná práca
- práca pre mužov, ženy aj páry
- nízke vstupné náklady
- pre prácu v Ceva a Syncreon, prispieva zamestnávateľ na dopravu do Holandska (75€).
- holandská pracovná zmluva
- nástup možný ihneď
- pekné ubytovania zabezpečené zamestnávateľom
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku
- možnosť vrátenia pomernej časti odvodov za zdravotné poistenie (cca 1.100 € ročne)

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Hľadáme zamestnancov pre spoľahlivých holandských klientov a zamestnávateľov, ktorí zabezpečujú serióznu prácu v rôznych skladoch, fabrikách, prevádzkach. Zabezpečujú tiež pekné ubytovanie a podporu našich kandidátov počas ich pobytu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
- zodpovednosť, flexibilita
- čistý register trestov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3811483  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10 - 15,36 EUR/hod.10,00 - 15,36 € brutto/hod v závislosti od prevádzky + 8 % holiday money