Pracovník/čka v kuracej fabrike v Holandsku a Belgicku. Nástupy začiatkom januára 2020.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
9,54 - 13,77 EUR/hod.Mzda je závislá od skúseností, oddelenia a krajiny, kde pracujete, dostávate aj 8% holiday money podľa CAO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku a Belgicku hľadáme pracovníkov/čky do kuracej fabrky.
Do zamestnania budete zaradený/á po vzájomnom dohovore a Vašich skúseností.

Pracuje sa na niekoľkých oddeleniach, rôznych pozíciách:
Práce na výrobnej linke - balenie mäsa, logistika, manipulačné práce s mäsom, filetovanie, práca s nožom, obsluha stroja.
Pracuje sa pri teplote cca 7 stupňov.

Video z prevádzky si môžete pozrieť tu:

- Naša spoločnosť aj zamestnávateľ poskytuje maximálnu podporu s relokáciou, registračnými procedúrami, získaní BSN a INSZ čísla.
- Pekné ubytovanie v blízkej vzdialenosti od práce.
- Môžete využívať firemné bicykle zdarma.
- Jedná sa o dlhodobú prácu.
- Mzda je od 9,54 - 13,77 € brutto (cca 60 € deň v čistom, po odrátaní ubytovania, daní), závisí od Vašich skúseností, oddelenia, krajiny).
- Práca na minimálne 40 hodín.

V prípade Vášho záujmu nám zašlite prosím Váš životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Zamestnaní budete v holandskej personálnej spoločnosti, ktorej klientom je dodávateľ kuracích produktov do supermarketov a veľkoobchodov. Je to zároveň výrobca aj iných potravín. V rámci Európy patrí medzi najväčšie spoločnosti vo svojom obore na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ide o prácu v stoji, musíte byť fyzický fit.
- Mali by ste mať záujem dlhodobo pracovať v Holandsku.
- Znalosť AJ nie je nutná, ale výhoda.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3830783  Datum zveřejnění: 12.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 9,54 EUR/hod.