Pomocný pracovník v mäsozávodoch v Holandsku. Bez znalosti cudzieho jazyka. Nástup: každý týždeň

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 150 EUR/mesiac- 10,70€ brutto/hodina + 8,33% holiday money - 1150-1200 Eur netto mesačne po odrátaní ubytovania, odvodov a poistenia - vyplácaná mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov/čky do mäsozávodov. Jedná sa o dlhodobú prácu s priebežnými nástupmi. Vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky však nie.
Nie je potrebná znalosť cudzieho jazyka. Zamestnávateľ vie umiestniť i kandidátov bez praxe.
Výhodou sú pracovné skúsenosti s úpravou mäsa (napr. domácimi zabíjačkami, prácou na výrobnej linke, práca s nožom ako kuchár, pracovník v sklade) – NIE VŠAK PODMIENKA!
Pracuje sa na 2 zmeny – 8 hodín + je možnosť nadčasov.
Lokalita: okolie Utrechtu

Náplň práce:
- úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa
- balenie a etiketovanie
- práca je fyzicky náročná a rýchla v tempe na linke.

- nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – český koordinátor
na pracovisku
- spokojní zamestnanci
- mesačné mzdy
- dostatok pracovných hodín
- dlhodobá práca
- veľa umiestnených Slovákov a Čechov

Pokiaľ hľadáte prácu v Holandsku budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis na e-mail : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Naším klientom je stabilný Holandský zamestnávateľ, ktorý sa špecifikuje hlavne v oblasti mäso výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Vodičský preukaz

B

- momentálne vie zamestnávateľ umiestniť aj šikovných pracovníkov/čky bez praxe, prípadne takých, ktorí ešte nemajú prax z mäsozávodov, ale majú skúsenosti s úpravou mäsa (domáce zabíjačky, vyučený kuchár), prípade majú skúsenosti s prácou na akejkoľvek výrobnej linke
-zamestnávateľ hľadá fyzicky zdatných pracovníkov/čky vo veku 22 – 50 rokov
- čistý register trestov
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- min. výška 160 cm

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 18-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín
ID: 3932973  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac