Kariéra na Malte! Možnosť pracovať v Zare a Zara Home ako Visual Merchandiser/Vizualista

Universal Consulting s.r.o.

Slovensko, Malta, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 181 EUR/mesiacNástupná mzda: 14,181 € ročne, po 6. mesiacoch 15,181 € ročne, po 12. mesiacoch 15,181 € ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zara je jednou z najväčších medzinárodných spoločností podnikajúcich v oblasti módy. Patrí do skupiny Inditex, jednej z najväčších distribučných skupín na svete (patrí tam aj Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Oysho, Massimo Dutti a Uterque)

Aktuálne hľadajú nových kolegov na Maltu (avšak ich personál môže relokovať v rámci ich pobočiek)

Pokiaľ máte radi módu, prácu s ľuďmi a ste kreatívni máte predpoklady uchádzať sa o prácu Vizualistu.

Vo Vašej práci očakávajte okrem bežného chodu nasledovné úlohy:

- aranžovanie výkladu, figurín, tovaru a vystavenie POS materiálov (marketingové grafiky, kampane, cenovky a pod.)
- optimalizácia produktov pomocou podrobných a logických pravidiel klasifikácie
a umiestňovania vo všetkých kanáloch / zariadeniach
- monitorovanie a udržiavanie štandardov obchodu
- pomoc vizuálnym obchodníkom pri identifikácii kľúčových trendov a veľkých
nákupov pre sezónu a použitie týchto informácií na zabezpečenie efektívneho
umiestnenia produktu v obchode
- revízia a spätná väzba voči konkurentom
- skúmanie trendov a funkčnosť webových stránok
- analýza správ o predaji, výkone informácií o mieste a kanáli s cieľom
maximalizovať dostupnosť a umiestnenie produktu
- dôsledné monitorovanie prezentácie produktu
- spolupráca so zákaznickymi tímami, ktoré zaručujú, že stránky s funkciami sú
vizuálne príťažlivé, inšpirujúce a zapadajú do príbehu za nimi

• garantovaný zárobok 14.181 - 16.181 EUR brutto/ročne + príplatky za nadčasy
• vianočný bonus
• 100% príplatok za prácu v nedeľu
• celoročné teplé počasie

V prípade záujmu o prácu nám pošli Tvoj životopis v ANGLICKOM jazyku spolu s aktuálnou fotografiou na email: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.8.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť ZARA je v súčasnosti medzinárodne známa módna značka zastúpená vo viac ako 71 krajinách sveta. Náš klient vyžaduje profesionalitu, predstavivosť, vysokú energiu a tímového ducha. ZARA vám poskytne prostriedky na vylepšenie. ZARA vás zavedie do srdca akcie a srdca svojho rastu.
Viac na: https://www.youtube.com/watch?v=7rkrkywyqoA

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dynamická osoba (preferencia do 40 rokov)
• skúsenosti na podobnej pozícii (ideálne v sieti Inditex)
• dôležitá je motivácia a chuť začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí
• priateľská, komunikatívna a otvorená osobnosť s pozitívnym prístupom k práci a k ľuďom
• schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
• príjemné vystupovanie

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 18-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

ID: 3934194  Datum zveřejnění: 7.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 181 EUR/mesiac