Kariéra na Malte! Možnosť pracovať v Zare a Zara Home ako Visual Merchandiser/Vizualista

Universal Consulting s.r.o.

Slovensko, Malta, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
Od 1 181 EUR/mesiacNástupná mzda: 14,181 € ročne, po 6. mesiacoch 15,181 € ročne, po 12. mesiacoch 15,181 € ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zara je jednou z najväčších medzinárodných spoločností podnikajúcich v oblasti módy. Patrí do skupiny Inditex, jednej z najväčších distribučných skupín na svete (patrí tam aj Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Oysho, Massimo Dutti a Uterque)

Aktuálne hľadajú nových kolegov na Maltu (avšak ich personál môže relokovať v rámci ich pobočiek)

Pokiaľ máte radi módu, prácu s ľuďmi a ste kreatívni máte predpoklady uchádzať sa o prácu Vizualistu.

Vo Vašej práci očakávajte okrem bežného chodu nasledovné úlohy:

- aranžovanie výkladu, figurín, tovaru a vystavenie POS materiálov (marketingové grafiky, kampane, cenovky a pod.)
- optimalizácia produktov pomocou podrobných a logických pravidiel klasifikácie
a umiestňovania vo všetkých kanáloch / zariadeniach
- monitorovanie a udržiavanie štandardov obchodu
- pomoc vizuálnym obchodníkom pri identifikácii kľúčových trendov a veľkých
nákupov pre sezónu a použitie týchto informácií na zabezpečenie efektívneho
umiestnenia produktu v obchode
- revízia a spätná väzba voči konkurentom
- skúmanie trendov a funkčnosť webových stránok
- analýza správ o predaji, výkone informácií o mieste a kanáli s cieľom
maximalizovať dostupnosť a umiestnenie produktu
- dôsledné monitorovanie prezentácie produktu
- spolupráca so zákaznickymi tímami, ktoré zaručujú, že stránky s funkciami sú
vizuálne príťažlivé, inšpirujúce a zapadajú do príbehu za nimi

• garantovaný zárobok 14.181 - 16.181 EUR brutto/ročne + príplatky za nadčasy
• vianočný bonus
• 100% príplatok za prácu v nedeľu
• celoročné teplé počasie

V prípade záujmu o prácu nám pošli Tvoj životopis v ANGLICKOM jazyku spolu s aktuálnou fotografiou na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť ZARA je v súčasnosti medzinárodne známa módna značka zastúpená vo viac ako 71 krajinách sveta. Náš klient vyžaduje profesionalitu, predstavivosť, vysokú energiu a tímového ducha. ZARA vám poskytne prostriedky na vylepšenie. ZARA vás zavedie do srdca akcie a srdca svojho rastu.
Viac na: https://www.youtube.com/watch?v=7rkrkywyqoA

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dynamická osoba (preferencia do 40 rokov)
• skúsenosti na podobnej pozícii (ideálne v sieti Inditex)
• dôležitá je motivácia a chuť začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí
• priateľská, komunikatívna a otvorená osobnosť s pozitívnym prístupom k práci a k ľuďom
• schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
• príjemné vystupovanie

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3934194  Datum zveřejnění: 7.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 181 EUR/mesiac