Pracovník vo výrobe v Holandsku

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Hapert, Holandsko
Termín nástupu
každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
11 - 15,7 EUR/hod.ku mzde sa platia 8,33 % holiday money

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá pre svoju prevádzku šikovných pracovníkov výroby a/alebo montážnych pracovníkov. Na túto pozíciu nepotrebujete žiadnu prax, ale zručnosť a motiváciu zaučiť sa na danú pozíciu.
Môže sa jednať aj o kumulovanú prácu.

Na základe Vašich skúsenosti budete zaradený do pracovnej pozície.

Napr.:
Výrobný pracovník pracuje na hydraulickom lise, kde ručne vkladá malé kovové plechy (20x 20 cm) pripravené na lisovanie. Následne produkt vyberie a vloží do lisu nový plech.

Montážny pracovník pracuje s izoláciou, ktorú vkladá do kovových boxov, montuje skrinky, atď.

Pracuje sa na zmeny:
1. zmena: Pondelok - Štvrtok 05:45-14:45, Piatok 05:45-12:00
2. zmena: Pondelok - Štvrtok 14:45-23:45, Piatok 14:45-18:00
Môže sa pracovať aj nadčasy v soboty: 05:45-12:00, tie sú extra platené - 15,70 € brutto/h

o Možnosť získať stabilný job v medzinárodnej spoločnosti, ktorá poskytuje zaškolenie, kariérne príležitosti, výborné pracovné a mzdové podmienky

o Hodinová mzda 11-15,70 € brutto
o Zabezpečené ubytovanie za cenu 80 € týždenne, strhnutú zo mzdy, býva sa v domoch, maximálne 2 na izbe
o Práca je v krátkej vzdialenosti od ubytovania, maximálne 3 km (poskytnuté firemné autá, alebo bicykle)
o Zdravotné a sociálne poistenie zabezpečené

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Prácu hľadáme pre rôznych klientov v rámci Holandska. Jedná sa o prestížne priemyselné spoločnosti, ktoré sa zaoberajú výrobou, montážami, vývojom a predajom rôznych produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných pracovníkov, s dobrou znalosťou anglického jazyka, ktorý majú záujem pracovať dlhodobo v Holandsku, fyzicky a technicky zdatných.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3958024  Datum zveřejnění: 26.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 11 EUR/hod.