Práca pre vodiča retráku v Holandsku

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zeewolde, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úvazek
Termín nástupu
každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
11,4 - 13 EUR/hod.Príplatky za zmeny 11,25%. Čistá mzda po odrátaní daní, ubytovania je cca 1800 € netto mesačne. (Pri práci 40 h týždenne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Zeelwolde, hľadáme šikovných vodičov retráku ( Reachtruck-drivers / Combitruck drivers )

Na tejto pozícii máte na starosti:
· Objednávanie tovaru
· Označovanie výrobkov
· Nakladanie a vykladanie kontajnerov a nákladných automobilov
· Príprava objednávok na odoslanie
· Obsluha retráku

Prevádzka je dvojzmenná: 22:00 - 07:00, 15:00 - 00:00.

· Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
· Ubytovanie v jednolôžkových izbách v lokalite Lelystade.
· Cena za ubytovanie je 95 € za týždeň.
· Doprava z ubytovania do spoločnosti je autom.
· Garancia hodín 40 týždenne
· Lukratívna mzda

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis v anglickom jazyku na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je špecialista na prepravu a skladovanie v potravinárskom priemysle. Spoločnosť t je jedným z najväčších poskytovateľov logistických služieb v Beneluxe. Z 10 kancelárií v krajinách Beneluxu a flotily viac ako 600 nákladných vozidiel zaisťuje náš klient supermarketom, ochodom a obchodným reťazcom tovar na dennej báze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

· Skúsenosti s prácou na retráku (licencia výhodou, nie podmienkou)
· Anglický jazyk na úrovni B1
· Motivácia, pozitívny prístup

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 18-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín
ID: 3970482  Datum zveřejnění: 18.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,4 EUR/hod.