Reagujte bez životopisu

Pracuj ako balič kuracieho mäsa pre Tyson Food v Holandsku. Bez znalosti AJ. Mzda 11,24€/h - 14,39€. Jednoduchá práca.Ubytovanie zabezpečené

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Oosterwolde, Holandsko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
júl 2021-každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
11,24 - 14,39 EUR/hod.- príplatky za nadčasy (14,05 €) 125 % (nad 9,5 h./denne alebo 43h/týždeň) - extra príspevok: (14,39 €) 128% z hodinovej mzdy medzi pracovnou dobou od 18:00-06:00 - 8,33 % holiday money (ekvivalent 13.mzdy) - mzda sa vypláca každý mesiac (s možnosťou týždenných záloh)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Tyson Food ponúka stabilné zamestnanie aj počas akejkoľvek epidémie.

Práca v tejto spoločnosti znamená istotu zajtrajška a bezpečnosť zaručenú silnou pozíciou spoločnosti na medzinárodnom potravinárskom trhu. Výrobky spoločnosti používajú výrobcovia hotových jedál, stravovacie spoločnosti a supermarkety.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, neovládate anglický jazyk, ani nemáte dostatok praxe čítajte ďalej.

Vieme umiestniť mužov, ženy, páry od 21 rokov.
Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku.

Nástupy:
- v priebehu mesiaca júl - august 2021

Náplň práce:
- zaistenie, že výrobky zodpovedajú štandardom kvality
- pracujte aj na iných pozíciách: balenie, váženie a príprava hotového výrobku (kuracie nugetky, rezne) na expedíciu, udržiavanie čistoty na pracovisku
- teplota na pracovisku je 12-15 stupňov

Pracovné hodiny:
- pracuje sa na 2 smeny medzi 05:45 - 23:30 hod.
- pracuje sa pondelok – piatok (36 - 40h/týždeň )

Vaša mzda:
11,24 €/h
-príplatky za nadčasy (14,05 €) 125 % (nad 9,5 h./denne alebo 43h/týždeň)
-extra príspevok: (14,39 €) 128% z hodinovej mzdy medzi pracovnou dobou od 18:00-06:00
-mzda sa vypláca každý mesiac (s možnosťou týždenných záloh)

Viac info si prečítajte na našej webovej stránke:

- Tyson Food ponúka stabilitu a istotu práce v akomkoľvek období
- možnosť pracovať dlhodobo
- možnosť pracovať vo dvojiciach alebo v skupinách
- každý týždeň možnosť nákupu produktov za atraktívnu cenu vo firemnej predajni
- pekné ubytovanie v nových apartmánoch & domoch

Pošlite nám prosím Váš životopis na [email protected], následne sa Vám ozveme a dohodneme ďalší postup.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.8.2021 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

V spoločnosti Tyson Food sa spracováva kuracie mäso mimoriadne efektívne. Spoločnosť verí, že jedlo je viac ako obživa, je to prostriedok k dobru. Tak ako pokračujú v raste, prijímajú zodpovednosť za dosiahnutie pozitívnych zmien, riešenie problémov a každý deň spravia svet o niečo lepší.

Pred dodaním produktu do popredných reťazcov rýchleho občerstvenia a obchodov doma i v zahraničí, je produkt prísne kontrolovaný našou službou kvality a našim akreditovaným mikrobiologickým laboratóriom.

Spoločnosť poskytuje zamestnancom stabilnú prácu a zľavy pri kúpe produktov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

o hľadáme spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú motivovaní naučiť sa vykonávať ich novú prácu
o muži, ženy, páry
o bez znalosti cudzieho jazyka
o prax výhoda

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 19 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4124635  Datum zveřejnění: 17.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,24 EUR/hod.