Reagujte bez životopisu

Pracuj ako lakovník/lakovač kovových častí pre Kamp Coating v Holandsku. Mzda 11.50€/h. - 21.16€/h. Nástup ihneď. Ubytovanie zabezpečené!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Apeldoorn, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
11,5 - 21,16 EUR/hod.- 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat) - príplatky (nočné, víkendy, sviatky, nadčasy) od 14% do 84%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na prípravu kovových častí na lakovanie do Holandska.
Spoločnosť Kamp Coating ponúka stabilné zamestnanie aj počas akejkoľvek epidémie. Práca v tejto spoločnosti znamená istotu zajtrajška a bezpečnosť zaručenú silnou pozíciou spoločnosti na medzinárodnom trhu.
Spoločnosť sa orientuje na kvalitný náterový systém kovových konštrukcií, automobilov, ťažných zariadení, zdravotníckych zariadení a pod.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, ovládate anglický jazyk a máte vodičský preukaz, čítajte ďalej.

Lokalita:
- Apeldoorn
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Náplň práce:
-chystanie kovových konštrukcií na náter
-vešanie kovových konštrukcií na háky

Pracovné hodiny:
pondelok až piatok, možnosť pracovať aj v sobotu po dohode so zamestnávateľom
2 zmeny: od 06:00 – 15:00 a 15:00 – 24:00

Mzda:
- od 21r. a viac: 11,50€ v hrubom/hod.
- mzda vyplácaná mesačne
- + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat)
- príplatky (nočné, víkendy, sviatky, nadčasy) od 14% do 84%

Viac info o pracovnej ponuke si môžete pozrieť aj na našej web stránke tu:

-dobrá mzda
-práca na holandskú pracovnú zmluvu
-podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2-3 lôžkové izby, neplatí sa vopred
- doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- možnosť pracovať aj dlhodobo

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: [email protected]
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Práca v tejto spoločnosti znamená istotu zajtrajška a bezpečnosť zaručenú silnou pozíciou spoločnosti na medzinárodnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4132989  Datum zveřejnění: 30.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.