Reagujte bez životopisu

Práca pre baličov pekárenských výrobkov - De Graaf Bakeries. Mzda 11,71 €/h (s príplatkami do 23,42 €/h). Ubytovanie a doprava do práce zabezpečené.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Hoogeveen, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, každý týždeň
11,71 - 23,42 EUR/hod.Mzda s príplatkami za zmeny, nočné, sviatky až do 200% (do 23,42 €/h), 8,33 % Holiday money (ekvivalent 13. platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

De Graaf Bakeries okamžite hľadá operátorov výroby a balenia.

Práca na výrobnej linke, prípadne iné pomocné práce, balenie, kontrola kvality, premiestňovanie produktov na posuvný pás.

Náš klient je veľmi ambiciózny. Chcú byť priekopníkom na trhu pekárenských výrobkov. Preto neustále vyvíjajú podkladové produkty. Náš klient prichádza stále s novými nápadmi a pozorne sleduje trendy na trhu. Spoločne sa budete aktívne podieľať na tom, že ste šampiónom tých najchutnejších pochúťok !

Pracuje sa na 3 zmeny – 07:00-15:00 , 15:00-23:00 , 23:00-07:00
Pracuje sa 5 dní v týždni, z toho 4 dni v pekárni a 1 deň pracujete na inej prevádzke (závod na výrobu syra, prípadne v mäsozávode)

Viac si môžete pozrieť tu:

- Dlhodobá práca pre De Graaf Bakeries s kariérnymi možnosťami pracovať vo viac zmennom systéme

-Základná mzda: 11,71 € brutto/h. a pri 3-zmennej prevádzke dostávate
príplatok 34% až 37% = 15,69€ - 16,04€

- Mzda s príplatkami za zmeny, nočné, víkendy, sviatky až do 200% (23,42 €
brutto/h)

- 8,33 % Holiday money (ekvivalent 13. platu)

- Pracovná príležitosť pre TOP spoločnosť vo svojom obore

- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred

- Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom

- Holandská pracovná zmluva (poistenie zabezpečené)

- Kompletná asistencia s vycestovaním do Holandska z našej strany, aj zo strany
zamestnávateľa

- Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku

- Nízke náklady na vycestovanie

- Možnosť pracovať aj dlhodobo

Po zaslaní Vášho životopisu sa s Vami promptne skontaktujeme a pri splnení podmienok dohodneme nástup do práce.

Životopisy posielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Majiteľ Wouter de Graaf, člen štvrtej generácie pekárskej rodiny, založil vlastnú cukrárenskú pekáreň už v roku 1990. Prvé koláčiky z mandľovej pasty oslovili remeselných pekárov a sortiment čoskoro rýchlo rástol.
Spoločnosť každým dňom zdokonaľuje tradičné recepty a každý rok vyvíja 20 nových produktov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivých, šikovných a motivovaných ľudí.

Nástupy sú možné ihneď, alebo do dvoch týždňov.

Prax nie je podmienka. Všetko sa naučíte.

Vodičský preukaz výhodou, nie podmienka.

Potrebujete sa dohovoriť po anglicky.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4159965  Datum zveřejnění: 10.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,71 EUR/hod.