Reagujte bez životopisu

Holandsko - práca v skladoch CEVA, Syncreon, XPO. Nástup v decembri (vianočné bonusy+ preplatená cesta) aj od januára 2022! Ubytovanie zabezpečené.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Eindhoven, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď aj od januára 2022
10,73 - 22 EUR/hod.10,73 - 11,00 EUR/hod. +príplatky (nočné, sviatky a víkendy až do 100%) + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat) .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V mene spoločností CEVA Logistics, Syncreon a XPO hľadáme logistických zamestnancov do lokalít Heerlen, Born, Tilburg, Eindhoven, Roosendal v Holandsku. Ponúkame Vám stabilnú prácu nielen počas pandémie, ale aj od januára 2022!
Pre danú prácu ti postačuje znalosť angličtiny na úrovni A2. V týchto skladoch budete pracovať s produktmi spoločnosti Medtronic, elektronikou alebo oblečením.
Obsadzujeme ľudí na pracovné pozície: skladník, balič, dokladač tovaru. Ide o kumulovanú pracovnú pozíciu.

Ak pricestujete počas mesiaca december, zamestnávateľ ponúka nasledovné bonusy:
- preplatená cesta do Holandska do výšky 125 Eur
- v lokalite Eindhoven extra bonusy od 100€ do 375€ nasledovne:
- bonus za dochádzku , počas prvých 4 týždňov (25 Eur týždenne)
- extra bonusy:
po odpracovaní 2 týždňov = 50€ netto
po odpracovaní 4 týždňov = 75€ netto
po odpracovaní 8 týždňov = 100€ netto
po odpracovaní 12 týždňov = 150€ netto

Náplň práce
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- práca s ručným skenerom

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

- preplatená cesta do Holandska do výšky 125€
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2-3 lôžkové izby, neplatí
sa vopred!
- holandská pracovná zmluva
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku
- doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom na služobnom
automobile
- možnosť pracovať dlhodobo - nielen počas pandémie, ale aj od januára 2022

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis v anglickom jazyku na mail: [email protected]
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistické centrum CEVA, Syncreon a XPO majú jasnú víziu: „Chcú staviť na najobdivovanejšiu spoločnosť v priemysle dodávateľského reťazca“. Aby to dosiahli, hľadajú motivovaných a talentovaných kolegov, ktorí budú vykonávať prácu v logistike. Ako svetový hráč vám môžu ponúknuť zaujímavú kariéru s mnohými možnosťami v krajinách BENELUX, ale aj mimo nich.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, flexibilita
- čistý register trestov nie starší ako 3 mesiace
- ochota rešpektovať iné národnosti

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4212025  Datum zveřejnění: 26.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,73 EUR/hod.