Reagujte bez životopisu

Holandsko - PVH / sklady s oblečením Calvin Klein, Tommy Hilfiger. Mzda 11,50€-23€. Stabilná práca aj počas pandémie!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Venlo, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
11,5 - 23 EUR/hod.Holiday money 8,33 % (ekvivalent 13. platu ). Príplatky k základnej mzde 11,50 € vo výške 25-100%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca skladníka v sklade PVH s kvalitným oblečením značiek Calvin Klein a Tommy Hilfiger. Ako nový zamestnanec skladu začínate pracovať na dennej zmene. Po čase môžete byť presunutý na oddelenie E-commerce. Tu pracujete na zmeny, kde sa Vaša mzda zvyšuje o príplatky vo výške 25 - 100%.

Nápň práce:
- Picking
- Packing
- Triedenie tovaru
- Umiestňovanie tovaru na správne miesto v sklade, vyberanie tovaru zo
skladu podľa vašich objednávok, balenie a príprava tovaru na
odoslanie
- Kontrola kvality

Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracujete v teplom čistom prostredí. Pracuje sa v stoji. Niektoré úlohy vyžadujú prácu s počítačom, avšak nevyžaduje sa žiadna špeciálna znalosť.

Zamestnávateľ ponúka 2 krát do roka špeciálne a lákavé zľavy pre svojich zamestnancov až do výšky 80%.

Viac informácií o tejto pracovnej ponuke nájdete na našej webovej stránke:

- K základnej mzde 11,50 € / príplatky 25 - 100% za prácu na zmeny,
nadčasy, víkendy, sviatky ( v nedeľu je mzda až 23€ / hod.)

-Mzda sa vypláca týždenne

- 8,33 % holiday money ( ekvivalent 13. platu )

- Pracujete pre stabilnú spoločnosť

- Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu

- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

- Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené

- Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom

- Lákavé zľavy pre zamestnancov až do výšky 80% - 2x do roka

- Nástupy sú možné už aj v januári 2022

- Stabilné zamestnanie aj počas pandemického obdobia

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na [email protected]. My Vás budeme obratom kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu. Do predmetu uveďte: PVH

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

PVH je jednou z najväčších odevných spoločností na svete s viac ako 30 000 zamestnancami po celom svete. Z našich pobočiek vo Venlo a Roosendaal sú produkty Tommy Hilfiger a Calvin Klein distribuované denne do predajní a vlastných predajní v Európe, na Strednom východe a v Afrike.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovných a motivovaných ľudí, ktorí sa vedia dohovoriť v anglickom jazyku.
Na prácu budete zaučení, predchádzajúca prax sa nevyžaduje.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4226054  Datum zveřejnění: 22.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.