Reagujte bez životopisu

Pracuj ako pomocný pracovník v automobilke NEDCAR (Mitsubishi, Volvo, Mini)- Holandsko. Mzda16,93 - 25,39 €

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Born, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
16,93 - 25,39 EUR/hod.viac info v texte pracovnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov/čky na jednoduchú pomocnú prácu v automobilke NEDCAR, ktorá vyrába svetové značky áut ako: Mitsubishi, Volvo, Mini . NAJBLIŽŠÍ NÁSTUP 27.01.22 a každý týždeň po dohode.

Jedná sa o prácu na rôznych výrobných oddeleniach automobilového priemyslu. Môže sa jednať o kumulované pozície.

Zamestnávateľ ponúka výbornú mzdu, možnosť pracovať nadčasy, soboty, zmeny, kde sa uplatňujú príplatky.

Práca je možná na týchto pozíciach:

1.Produkcia

o Pracovník výroby montážnej linky
o Oddelenie lakovania/farby (môže to byť lepenie dielov, ktoré by nemali byť natreté, oprava na mieste pre skúsených maliarov, kovanie) nie sú potrebné všetky skúsenosti, ale doležitá je ochota pracovať na takom oddelení, kvôli výparom z farieb.
o Telo (príprava oceľových dielov do formy pred robotickým zváraním) a všetky ostatné práce

2.Logistika

o Skladník/ Order picking
o Vodič vysokozdvižného vozíka / retraku (môžeme Vám pomôcť s vybavením si certifikátu, ak máte skúsenosti ale nemáte licenciu)
o Vodič, musíte mať vodičský preukaz B. Jazdí sa trolejom po továrni s vybranými časťami pre montážnu linku

3.Oddelenie kvality

Kontrola konečných výrobkov, musíte mať vodičský preukaz B. Veľmi jednoduchá a pekná práca pre seriózneho muža/ženu s vodičským preukazom

Holandská stabilná spoločnosť vám ponúka :

- dobrá mzda, v závislosti od Vašich skúseností a odpracovaných hodín

Mzda sa vyvíja podľa veku:
20 rokov: 13,26 + 15% príspevok na smenu + 0,99% ADV = 16,23 €
21 rokov: 13,44 + 15% príspevok na smenu + 0,99% ADV = 16,45 €
22 rokov: 13,78 + 15% príspevok na smenu + 0,99% ADV = 16,83 €
23 rokov: 13,86 + 15% príspevok na smenu + 0,99% ADV = 16,93 € brutto za hodinu

Príplatky za prácu v sobotu: 150%

- možnosť privyrobiť si prácou cez víkend
- zabezpečené pekné ubytovanie v domoch (5-30 minút autom)
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- týždenná výplata
- dlhodobá práca
- transport z/do práce zabezpečený autami zdarma

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email [email protected]
Do predmetu uveďte „NEDCAR“
Budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
V prípade otázok nám volajte na
tel. číslo 00421 915 921 072

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

VDL NEDCAR - renomovaný výrobca automobilov svetových značiek ako Mitsubishi, Volvo, Mini. Ročne spoločnosť vyrobí viac ako 200.000 kusov automobilov. V roku 2000 vyrobila spoločnosť svoje miliónte vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, automobilovy priemysel, vyroba

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- prax vo výrobe a logistike výhoda, nie podmienka
- VP výhoda
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia, chuť pracovať

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4230995  Datum zveřejnění: 4.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 16,93 EUR/hod.