Zdravotná sestra do novej špičkovej urologickej kliniky (ambulancia Trenčín). Dobré podmienky. Ubytovanie zdarma.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
1 050 - 1 150 EUR/mesiacZákladná mzda 1050 € v hrubom mesačne (po 3 mesiacoch zvýšenie na 1150 € a 200 € mesačne bonus v čistom). Strava, pitný režim, sociálny program. Ubytovanie pre sestričky, ktoré nežijú v Trenčíne ZDARMA.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novopostavenej špičkovej privátnej urologickej kliniky v Trenčíne hľadáme zdravotné sestričky, alebo bratov.
Pracuje sa pondelok - piatok, LEN DENNÉ ZMENY.

Základná mzda 1050 € v hrubom mesačne (po 3 mesiacoch zvýšenie na 1150 € a 200 € mesačne bonus v čistom).
Strava, pitný režim, sociálny program.
Ubytovanie pre sestričky, ktoré nežijú v Trenčíne ZDARMA.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy pošlite prosím na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Privátna urologická ambulancia je najväčší poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, onkourlógia a detská urológia na Slovensku. Má pracoviská v troch mestách na Slovensku, plánuje sa rozšíriť do 6 miest v rámci Trenčianskeho kraja. V novej modernej budove v centre Trenčína sa realizuje aj jednodňová operačná starostlivosť v rôznych medicínskych odvetviach. Pracovisko je veľmi moderne zariadené prístrojovou technikou, filozofia pracoviska je výrazne proklientská. Privátna urologická ambulancia je na trhu už 18.ty rok. Nie je a nikdy nebola dlžníkom žiadnej inštitúcii, žiadnemu dodávateľovi, alebo zamestnancovi. Ide o progresívne sa rozvíjajúcu spoločnosť s veľkou perspektívou. Jej prioritami sú poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, operačná liečba a klinické skúšanie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ zdravotná škola, Fakulta zdravotníctva a ošetrovateľstva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivované zdravotné sestry, s praxou aj bez praxe, ktorá majú záujem pracovať a podieľať sa na chode špičkovej kliniky.

- pozícia vyžaduje zdravotnícke vzdelanie (SŠ zdravotnícka, alebo Fakulta zdravotníctva a ošetrovateľstva)
- profesionálny a proklientský prístup k pacientom
- zodpovednosť
- súdržnosť, kolegialita
- aktívny prístup k pracovným povinnostiam
- schopnosť riešiť problémy, flexibilita
- lojalita

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4248421  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac