Reagujte bez životopisu

Práca v Nemecku vo výrobe (spoločnosť Roto). Aj bez znalosti nemeckého jazyka. Mzda 11 €/h + príspevok na ubytovanie 16,-€ netto/pracovný deň.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Würzburg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
každý týždeň
1 600 EUR/mesiac11,-€ brutto/hodina + príspevok na ubytovanie 16,-€ netto/pracovný deň. Plat v čistom vychádza cca 1200€/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu na linke, aj mimo nej. Nevyžaduje sa prax, ale zručnosť a motivácia naučiť sa danú prácu.

Momentálne poskytuje zamestnávateľ možnosť odmien naviac za dobrý pracovný výkon, dochádzku do práce... vo výške až 200,-€.

Práca pozostáva z :
- balenia jednotlivých výrobkov, príprava na zaskladnenie, expedíciu
- zásobovanie výrobnej linky rôznymi komponentmi
- práca hlavne pri linke/za pásom a podobne
- vizuálnej výstupnej kontroly hotových výrobkov
- obsluhy strojov vyrábajúcich strešné okná

Viac info:

Stabilná nemecká spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:

- dobrá mzda, v závislosti od Vašich skúseností a odpracovaných hodín
- denný dochádzkový bonus
- zabezpečené pekné ubytovanie hotelového typu – tzv. Gasthouse (Guest house)
- veľa umiestnených Čechov a Slovákov
- príjemné prostredie v okolí Würzburgu
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- možnosť záloh
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- dlhodobá práca

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email [email protected]
Do predmetu uveďte „STREŠNÉ OKNÁ NEMECKO“
Budeme Vám volať, povieme si podrobné info a prípadne sa aj dohodneme na nástupe
V prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Roto Frank patrí k popredným výrobcom strešných okien a príslušenstva. V troch ultramoderných výrobných podnikoch v Európe vyvíjajú, navrhujú a vyrábajú inovatívne produkty. Centrála spoločnosti sídli od roku 2001 v meste Bad Mergentheim .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, logistika, sklad

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Akákoľvek znalosť nemeckého alebo anglického alebo poľského jazyka je výhodou nie podmienkou
- skúsenosti s prácou na výrobnej linke, sklade výhodou
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia
- práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky
- max. do 50 rokov
- vodičský preukaz skupiny B a možnosť vycestovať vlastným automobilom – výhodou, nie podmienkou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4332861  Datum zveřejnění: 18.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac